Ziraat’ten Emeklilere Türk Telekom Kampanyası

Ekonomide Bugün

Ziraat Bankası Türk Telekom ile iş birliği yaparak onlar için çok avantajlı olacak bir kampanya başlattı. Emekliler için Türk Telekom kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Emeklilere yönelik promosyon uygulaması üzerinde devlet ile bankaların anlaşması ile birlikte konuyla ilgili çalışmalar da başladı. Bankalar tarafından emeklileri kendilerine çekmek için birçok kampanya da sürece dahil oldu. Beklenen şekilde bu tür kampanyaların ortaya çıkmasındaki en büyük neden ise promosyon ikramiyelerinin her banka için aynı olması. Yani bir banka bir başka bankaya göre daha fazla ya da daha az promosyon ödemesi yapamıyor. Dolayısıyla da bankalar emeklilere özel farklı indirimler ve kampanyalarla dikkat çekmeye çalışıyorlar.

Ziraat Bankası ve Türk Telekom’dan Avantajlı Kampanya

Ziraat Bankası, emeklilere promosyon verecek on altı bankadan biri olarak kendisi üzerinden maaş almak isteyen emekli müşteri sayısını artırmak istiyor. Oldukça yaygın şube ve ATM ağına sahip olması ile birlikte emeklilerin bu konuda öncelik verebilecekleri bir banka olmasının yanı sıra emeklilerin ilgisini çekebilecek türden kampanyalar düzenlemekten de geri kalmıyor. Buna son örnek de Türk Telekom ile birlikte gerçekleştirilen uygun fiyatlı mobil iletişim servisi.

Türk Telekom ile Ziraat Bankası arasında varılan anlaşma sonrasında emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alacak emeklilere özel bir Türk Telekom mobil servis paketi kullanıma sunuldu. Söz konusu kampanya, Emeklinin Artısı şeklinde ifade ediliyor ve 500 dakika her yöne görüşme, 500 adet SMS ve 500 MB mobil internet için 16 Türk lirası ücretlendirme gerçekleştiriliyor.

Söz konusu ücretlendirme sadece emekli maaşını Ziraat Bankasından alacak emekliler için değil aynı zamanda bir başka operatörden numarasını taşıyan ya da yeni bir hat alarak Türk Telekom’a geçen kişiler için geçerli. Yani bu kampanyadan yararlanarak 16 Türk lirası karşılığında her ay 500 dakika her yöne görüşme, 500 SMS ve 500 MB internet alabilmek için hem üç yıl boyunca Ziraat Bankası müşteri olma taahhüdü hem de yeni hat alarak ya da bir başka operatörden numara taşıyarak 12 ay Türk Telekom’da kalma sözü vererek yararlanılabiliyor. Söz konusu paketin normal ücreti ise 25 Türk lirası ve bu kampanya sonrasında kullanıcılara her ay 9 Türk lirası indirime sağlanmış oluyor.

Türk Telekom’da Kalma Sözü Vermek Şart

Türk Telekom müşterisi olan emekliler ise kampanyadan yararlanmak istediklerinde diğer operatörlerden geçenler ya da yeni hat alanlar için geçerli ücretlendirmeden yararlanamıyorlar. Bu grup için belirlenen ücretlendirme ise normalde 32 TL. Yani halihazırda Türk Telekom kullanıcısı olan ve Emeklilere Türk Telekom Kampanyasına katılmak isteyenler 500 dakika her yöne görüşme, 500 SMS ve 500 MB internet için normalde 32 Türk lirası ödemeleri gerekirken kampanya ile 9 Türk lirası indirim kazanıyorlar ve 23 Türk lirası ödüyorlar. 12 ay kalma sözü bu grup için de geçerli.

Kampanyaya dair detaylar Türk Telekom’un internet sitesi ve şubelerinde sunulabiliyor. Ayrıca Ziraat Bankası şubelerinde de kampanyayla ilgili bilgilendirici afişler ve broşürler bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ