Faizsiz bankacılık hizmeti veren bankalar arasına katılan Ziraat Katılım Bankası yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bu alanda hizmet veren tek kamu bankası olması nedeni ile müşterilerine güven veren Ziraat Katılım Bankası personel alımı 2016 takvimini başarı ile tamamlarken açılan yeni şubeler sayesinde müşterilerine çok daha etkin hizmet sunmaya devam ediyor.

Ziraat Katılım Kredi 

Faizsiz kredi kullanmak isteyen kişilere kaliteli hizmeti uygun koşullarda sunan Ziraat Katılım Bankası kredi paketlerini finansman paketleri adı altında sunuyor. Ziraat Katılım konut finansmanı paketlerinin yanı sıra bireysel ihtiyaç finansmanı, eğitim finansmanı ve düğün finansmanına kadar pek çok konuda finansman desteği sağlıyor.

Ziraat Katılım Bankası Finansman Limitli Banka Kartı 

POS cihazları üzerinden yapacağınız tek çekim alışverişlerinizi 48 aya kadar vadelendirmenizi sağlayan Ziraat Katılım Finansman Limitli Bankamatik Kartı bu sayede çok daha kolay bir şekilde taksitli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Ziraat Katılım Konut Finansmanı 

Faizsiz konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden Ziraat Katılım Konut Finansmanı paketi 120 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Satın alınmak istenen konutun eksper tarafından belirlenen değerinin yüzde 80’ine ne kadar finansman desteği sağlayan banka sadece konut ipoteği ile finansman paketinden yararlanmanızı sağlamaktadır.

Hac ve Umre Finansmanı

Hac ve umre görevlerini yerine getirmek isteyen ancak bunun için yeterli nakit birikime sahip olmayan kişilere Ziraat Katılım Bankası hac ve umre finansmanı desteği sağlamaktadır. Hali hazırda devam eden “hac ve umre finansmanı caiz mi?” tartışmaları bulunmasına rağmen bankanın katılım bankası statüsünde hizmet vermesi gönülleri bir nebze rahatlatmaktadır.