Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Borsa Ne İşe Yarar?

Bankaların şubelerinin iş yükünü azaltmak ve müşterilerine kolaylık sağlamak için kullanıma sunduğu internet şubesi hizmeti en çok kullanılan bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası internet şubesi menüsünün son derece kolay olması ile öne çıkmaktadır.

İlk internet bankacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin internet şubesi şifresi oluşturmaları gerekmektedir. Ziraat internet bankacılığı şifre alma işlemleri Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

Ziraat İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Ziraat internet sitesi üzerinden online başvuru linkini tıklamanız durumunda internet şubesi girişi için gereken şifre oluşturma sayfasına yönlendirilmeniz sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası internet bankacılığı şifre alma işlemini tamamlamak için ise mutlaka Ziraat Bankası kredi kartı ya da Ziraat Bankası Bankkart kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Giriş için Ziraat kredi kartı ürünlerini kullanmak isteyen kişilerin ise mutlaka kredi kartının şifre almak istedikleri hesaba tanımlı olması gerekmektedir.

Yine işlemin tamamlanabilmesi adına Ziraat telefon no üzerinden size doğrulama kodu göndermektedir. Bu nedenle başvurudan önce Ziraat Bankası sistemine kayıtlı bir cep telefonuna sahip değilseniz bu işlemi yapmanız gerekmektedir. Eski bir numaranız sisteme kayıtlı ise bu durumda Ziraat telefon değiştirme işleminizi yapmanız gerekir.

Başvurunuzun ardından telefonunuza gönderilen doğruluma kodunu girerek internet şubesine giriş için cep telefonunuza yeniden SMS gönderilerek geçici parolanız oluşturulacaktır. Bunlara uğraşmak istemeyen kişilerin ise Ziraat Bankası şubeleri üzerinden şahsen kimlikleri ile başvuruda bulunarak şifre alma işlemlerini tamamlamaları mümkündür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2018 Yılında Ziraat Bankasından Kadın Girişimcilere Destek

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.