Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Başvurusu

Borsa Ne İşe Yarar?

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü Ziraat Emeklilik Pırlanta Bireysel Emeklilik Planından yararlanan herkesin üye olabildiği ve çeşitli avantajlardan yararlandığı bir kulüptür. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Bireysel Emeklilik Sistemi son yıllarda pek çok kişinin yararlanmak istediği bir sistemdir. Bu sistem sayesinde eğer SGK’lıysanız iki sistemden de emekli çıkabilir ve iki yerden de emekli maaşı alabilirsiniz. Eğer SGK’lı değilseniz bu durumda yine de avantajlı bir bireysel emeklilik planından yararlanabilir, emeklilik planının sunduğu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bunun en güzel örneği Ziraat Emeklilik Prestij Kulübüdür.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü, Ziraat Emeklilik Pırlanta Bireysel Emeklilik Planından yararlanan kişilerin ücretsiz olarak üye olabildiği bir kulüptür. Ancak bu kulübe sadece 350 TL ve üzeri katkı payı ödeyen kamu hastaneleri çalışanlarının başvurabilmesi de bir dezavantaj olarak görülmektedir. Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne katılmak için yapmanız gereken şey Ziraat Emeklilik Telefon Hattını aramak ya da Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü mobil uygulamasını indirerek bu uygulama üzerinden başvuru yapmaktır.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü İndirimleri ve Avantajları

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyeleri pek çok kampanyadan, avantajdan ve indirimden yararlanabilir. Ayrıca indirimlerden, avantajlardan ve kampanyalardan bu üye kişinin aile bireyleri de yararlanabilir. Buradaki tek fark ücretsiz olan ürün ve hizmetlerden üye kişi yararlanırken aile bireylerinin yararlanamamasıdır.

Ücretsiz olan hizmetlerden sadece Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne üye olan kişi yararlanmaktadır. Söz konusu kampanyalar ve indirimler sadece belirli iş yerlerinde yani Ziraat Emeklilik ile anlaşma yapılan yerlerde geçerlidir.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne girdiğinizde pek çok indirimli ve ücretsiz ürün ve hizmetlerden yararlanırsınız. Bunlar yeme ve içme, alışveriş, konaklama, araç kiralama olabilir. Ayrıca yangın sigortası, hırsız sigortası ve sağlık sigortalarını indirimli almanız mümkündür. Bunların yanı sıra eğer ilgilenmek istediğiniz hobiler ya da sporlar varsa bunlardan da indirimli olarak yararlanabilirsiniz. Bu hobiler yemek kursları, dans kursları, fotoğraf ve resim kursları olabileceği gibi yabancı dil, satranç ve müzik kursları olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Ziraat Katılım Bankası

Spor Planlarında İndirim

Ayrıca fitness ve pilates salonlarından ya da yoga salonlarından alacağınız spor planlarında da indirim alabilirsiniz. Yazımızda da belirttiğimiz gibi bunlardan sadece siz değil aile üyeleriniz de yararlanabilir. Ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmetler yılda bir kez kombi ve klima bakımı, araç içinin ve dışının yıkanması ve hukuki danışmanlık hizmetidir.

Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü üyeliği hakkında bu kulübe üye olmadan önce detaylı bilgi almanız önemlidir. Öncelikle Ziraat Emeklilik Prestij Kulübü’ne üye olduğunuzda bu kulüpten iki aydan evvel çıkamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu kulüpte en fazla bir yıl kalabilirsiniz.

Ziraat Emeklilik Pırlanta Bireysel Emeklilik Planından caymak istediğinizde indirimli olarak yararlandığınız ürünlerin ve hizmetlerin iadesi yapılmaz. Bu plandan çıkmanız cayma hakkınızı kullanmanızı gerektirir. Bu hakkınızı kullandığınızda sadece yatırdığınız katkı paylarını alabilirsiniz. Yani devletin her katkı payı ödemenize verdiği yüzde 25’lik katkıyı alamazsınız. Ayrıca Ziraat Bankasının verdiği kâr payını da alamazsınız.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.