Ziraat Bankası kadın girişimcilere destek veriyor. Ziraat Bankası’nın kadın girişimcilerin hayâllerini gerçekleştirmesi için nasıl destek verdiğini yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. 

Kadın girişimciler son yıllarda hayâllerini gerçekleştirmek konusunda önceki yıllarda olduğu gibi zorlanmıyorlar. Çünkü artık pek çok kurum ve kuruluşun yanı sıra hemen hemen tüm bankalar kadın girişimcilere destek oluyorlar. Bu konuda kadın girişimcilerin yanında olan bankalardan biri de Ziraat Bankası olarak öne çıkıyor. Ziraat Bankası kadın girişimcilere özel destek veriyor.

Ziraat Bankası’ndan Kadın Girişimci Destek Paketi

Ziraat Bankası kadın girişimcilere Kadın Girişimci Destek Paketi ile destek oluyor. Kadın Girişimci Destek Paketi kadın girişimcilerin ticarî yaşamda güçlenmelerini sağlıyor. Bu pakette çok sayıda avantajlı bankacılık ürünleri ve hizmetleri yer alıyor. Pakette ayrıca Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu kefalet desteği ve bu sayede kullanılabilecek düşük faizli krediler ve bulunuyor.

Kadın girişimciler son yıllarda kendi işlerini kurmak ve işletmelerini açmak konusunda yalnız kalmıyorlar. Tüm hayâllerini gerçekleştirmeleri için kurumların yanı sıra bankaların desteğini almaları yetiyor. Böylece kendi işlerinin patronu ve sahibi oluyorlar. Hatta yöneticilik konusunda da oldukça büyük başarılar sergiliyorlar. Tüm bu başarı bankaların ve kuruluşların kadınlara verdiği girişimcilik desteği sayesinde oluyor.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi

Ziraat Bankasının kadın girişimcilere sunduğu Kadın Girişimci Destek Paketi işini yeni kuran ve işletmesini yeni açan kadınlara çok avantaj sağlayan bir pakettir. Bu paketten yararlanmak için Ziraat Bankası İnternet Bankacılığını kullanmanız, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeniz ve Kobikart kullanmanız şarttır. Ancak bunlar sizin için maliyetli olmayan ve tam tersine size daha çok avantaj sağlayacak ürünlerdir. Bu nedenle her türlü durumda kâr etmiş sayılırsınız.

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketinin Özellikleri

Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketine sahip olduğunuzda pek çok avantajdan yararlanırsınız. Aşağıda Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketinin özelliklerini ve size sağlayacağı avantajları sıraladık:

  • İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamasından yapacağınız havale ve EFT işlemlerinden masraf alınmaz.
  • Kullanmak istediğiniz krediler için sizden tahsil edilecek kredi tahsis ücretinde yani dosya masrafında yüzde 50 indirim yapılır.
  • 60 aya varan vadelerle alacağınız nakit kredilerde ya da iş yeri almak için çektiğiniz 96 aya varan vadeli kredilerde size ayrıcalıklar tanınır.
  • Kobikart kullanımınızdan yıllık aidat alınmaz.
  • POS ve ödeme kaydedici cihazları avantajlı şekilde alırsınız.
  • Dış ticaret işlemleriniz söz konusu olduğunda size özel fiyatlar teklif edilir.

Tüm bu avantajların yanı sıra teminat mektuplarına özel komisyon, kendinizin, eşinizin ve 18 yaş üzerindeki çocuklarınızın dahil olabileceği Bireysel Emeklilik Planı teklifleri ve Ziraat Sigorta güvencesi ile sektörel riskler gözetilerek teminatlandırılmış sigorta hizmeti gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Paketi başvurusu yapmak için Ziraat Bankası şubelerini ziyaret etmeniz ve müşteri temsilcisi ile görüşmeniz yeterlidir.