Yepyeni bir araba sahibi olmak isteyen kişilere yönelik kredi desteği sağlayan Ziraat Bankası taşıt kredisi kampanyası ile artık kredi kullanarak araba satın almak isteyen kişilere büyük kolaylık sağlıyor. Üstelik düzenlenen yeni ikinci el taşıt kredisi kampanyası sayesinde artık ikinci el araba satın almak isteyen kişilere de düşük faiz oranları sunuluyor.

Kampanyaya özel olarak Ziraat Bankası taşıt kredisi faiz oranları biraz daha aşağıya çekilirken indirimli taşıt kredisi kampanyasının yanı sıra komisyonsuz taşıt kredisi kullanımına da izin verilmektedir. Yine daha önce başka bir bankadan taşıt kredisi kullanan kişiler için de transfer taşıt kredisi kampanyası ile daha uygun koşullarda bu kredinin Ziraat Bankasına taşınması sağlanıyor.

İkinci el araç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Ziraat Bankası 2. el taşıt kredisi yaş sınırı olarak 5 yaş sınırı uygulanmaktadır. Yani 2016 taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler en fazla 2011 model araçlar için taşıt kredisi başvuru formu doldurabilmektedir. Ziraat Bankası araç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubelerinin yanı sıra yine Ziraat Bankası internet şubesi ve Ziraat Bankası telefon bankacılığı numarası olan 444 0 000 numarasından da başvuruda bulunabilirsiniz.