Ziraat bankası tarafından başlatılan Sosyal Hayatı Destek kredisi nedir? Pandemi döneminde ekonomiyi canlandırmak isteyen Ziraat Bankası, yeni bir kredi paketi ile işletmelere destek olmayı hedefliyor. Küresel pandemi dönemi içerisinden normalleşmeye geçiş sağlamak amacıyla, sosyal hayatın canlanmasını ve bu esnada ortaya çıkacak finansman ihtiyaçlarının karşılanması ve yerli üretime devam eden firmaları desteklemek amacıyla ortaya çıkarılan bir tür destek kredisidir.

Ziraat Bankası, Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketini işletmeleri desteklemek için hazır hale getirdi.

Beyaz eşya, mobilya, ev tekstili, elektronik, seramik, pencere, kapı, bisiklet ve benzeri ihtiyaçların giderilmesini sağlamaya yönelik olarak hazırlanan bu kredi sayesinde; anlaşma sağlanan işletmeler üzerinden satın alınacak bu ve benzeri ürünler için 36 ay vade seçeneği kullanılabilecek.

Ziraat Bankası Sosyal Hayatı Destek Kredisi

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi; ekonomiye can katmak için hazır hale getirildi. Bu kredi ile ekonomiye destek olunurken, kolay ödeme imkanı da sağlanmış olacak. Pandemi dönemi içerisinde ödeme gücünün düşmesi ile başlatın bu kampanya, ödeme kolaylığını amaçlıyor. Kredi anlaşması sağlamamış olan işletmelerden yerli üretim gerçekleştiren işletmelerden satın alacağı mobilya, ev boya, seramik, kapı, kahverengi küçük ev aletleri, pencere, çeyiz, bisiklet ve ev tekstili ihtiyaçlarının en uygun şekilde sağlanması için 36 ay vadeli kredi kullanma imkanı sunulacak.

Bu kredi sayesinde kolay ödeme seçeneği ortaya çıkacağı gibi peşin alım gücünün zayıf olduğu bu dönemde büyük destek olacağı da düşünülüyor. Ziraat Bankası tarafından hayata geçirilen Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi, yerli üretim yapan tüm işletmelere büyü destek sağlayacaktır.