En yaygın kullanılan POS cihazları arasında yer alan Ziraat Bankası POS cihazı düşük komisyon oranları ile talep görmektedir. Ziraat Bankası POS komisyon oranları standart olarak belirlenmemekte olup bunun yerine her müşteriye özel komisyon oranları belirlenmektedir.

Ziraat POS Komisyon Oranları 

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası POS cihazı için uygulanan komisyon oranları da kişinin verdiği kullanım taahhüt sözü ve tutarına bağlı olarak belirlenmektedir.

Komisyonsuz POS cihazı kullanmak isteyen kişilerin ise uzun vadeli ve yüksek tutarlı kullanım sözü vermeleri gerekir. Örneğin 24 ay vadeli 12 bin lira ve üzeri kullanım sözü veren kişilere komisyonsuz POS cihazı kullanma imkanı sunulmaktadır.

Ziraat Bankası POS Destek Hattı TEL No

Yaşadığınız her türlü POS hata kodları ve arızaları ile ilgili olarak Ziraat POS destek hattı olan 0 850 202 35 00 numaralı telefondan yardım almanız mümkündür. Bu numara üzerinden Ziraat Bankası POS arızaları için destek almanız mümkündür.

Ziraat Bankası POS Cihazı Başvurusu 

POS cihazı almak istiyorum diyen kişilerin yapmaları gereken tek şey kendilerine en yakın olan Ziraat Bankası şubesi üzerinden şahsen başvuruda bulunması yeterli olacaktır.