Kredi kartı almak istiyorum diyen kişilerin pek çoğu kolay kredi kartı onayı verdiği için Ziraat Bankası kredi kartı almayı tercih etmektedir. Ziraat Bankası kredi kartı için farklı seçenekler sunmakta olup Maximum kredi kartı platformu üyesi olduğu için kredi kartında bu özellik bulunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvuru 

Kredi kartı başvurusu için Ziraat Bankası markasını tercih eden kişilere farklı kredi kartı başvuru yöntemleri sunulmaktadır. Bunlardan ilki Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru evrakları ile şahsen başvuruda bulunarak kredi kartı başvuru formu doldurmaktır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2017 - 2018

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Evraklar 2017 – 2018

Anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası belirli şubelerinde kredi kartı onayı alınması durumunda hemen kredi kartı basımını da gerçekleştirerek müşterisine kartını teslim etmektedir. İkinci yöntem ise internetten kredi kartı almak için online kredi kartı başvuru formunu doldurmaktır. Yine Ziraat Bankası çağrı merkezi, Ziraat Bankası ATM leri ve Ziraat Bankası mobil bankacılık üzerinden de kredi kartı başvurusu işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ne yazık ki Ziraat kredi kartı başvurusu SMS ile yapılmamaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Borcu 

Kredi kartı kullanırken kişinin aylık bütçe planlaması yapmadan harcamalarını gerçekleştirmesi nedeni ile kredi kartı borcu yükü ile karşı karşıya kalması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Ziraat kredi kartı borcu sorgulaması için bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 220 00 00 numarasını arayarak kredi kartı numarası ve şifreniz ile sorgulama yapmanız mümkündür.