Ziraat Bankası Kadın Girişimci Destek Kredisi Kampanyası

Borsa Ne İşe Yarar?

Kadın girişimcilerin desteklenmesi konusunda son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ziraat Bankası kadın girişimci destekleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ziraat Bankası kadın girişimci paketinde birbirinden cazip pek çok fırsat sunulurken aynı zamanda kadın girişimci kredisi ile çok daha avantajlı koşullarda kredi kullanmanın da kapıları açılıyor.

Ticaret hayatında kadın girişimcilerin desteklenmesini amaçlayan Ziraat Bankası kadın girişimci destek kredisi kampanyası ile kadın girişimcilere Hazine Destekli Kredi Garanti Fonu aracılığı ile çok daha düşük kredi faiz oranları ile girişimcilik kredisi kullanımı sağlanmaktadır. Bu paketten yararlanan kadın girişimcilerin kullandıkları kredilerden yüzde 50 indirim almaları sağlanırken nakit kredilerde de 36 ay sınırlaması da 60 aya kadar vadelendirme seçeneği de sunulmaktadır.

Kadınların ekonominin içinde yer almalarını sağlamak, içlerinde bulunan potansiyeli çıkararak iş hayatında daha sağlam adımlar atmalarını mümkün kılmak için geliştirilen Ziraat Bankası kadın girişimci destek paketleri ile daha uzun vadeli kredi kullanabilir, kredi masraflarından muaf tutularak daha iyi koşullarda kredi kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken ise kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesi üzerinden başvuru formu doldurmak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Kredi Borcu Olanlar Kredi Çekebilir Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.