Ziraat Bankası 2018 Yılında Yeni İş Arkadaşları Arıyor

Ziraat Bankası 2018 Yılında Yeni İş Arkadaşları Arıyor
Ziraat Bankası 2018 Yılında Yeni İş Arkadaşları Arıyor

Ziraat Bankası şubelerinde çalışacak yeni iş arkadaşları arıyor. İşe alımlar için başvuru tarihlerini ve sınav tarihlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

Ziraat Bankası yeni iş arkadaşları arıyor. Banka bünyesine alacağı yeni çalışanların pozisyonlarını açıkladı. Bu pozisyonlarda çalışmak isteyen kişilerin bankanın belirlediği tarih aralıklarında bankaya başvuru yapması ve sonra yine belirlenen tarihte sınava girmesi gerekiyor.

Ziraat Bankası Boş Pozisyonlar

Ziraat Bankası’nın yayınladığı ilanlara göre dört farklı pozisyonda çalıştırılmak üzere yeni çalışanlar alınacak. Bu pozisyonlar şunlar:

 • Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı pozisyonu için 105 Uzman Yardımcısı
 • Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı pozisyonu için 60 Uzman Yardımcısı
 • Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi pozisyonu için 40 Servis Görevlisi
 • Ziraat Bankası Avukat pozisyonu için 50 Avukat

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapabilmeniz için başvurusu koşullarını sağlamanız zorunludur. Bu pozisyona Ziraat Katılım Bankası A.Ş. İstanbul için 70 çalışan, Ziraat Leasing A.Ş Adana, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır ve İstanbul için 15 çalışan ve Ziraat PortföyYönetimi A.Ş ile Ziraat Yatırım A.Ş. İstanbul için 20 çalışan alınacak.

Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı pozisyonuna İstanbul için olmak üzere 20 Yazılım Mühendisi, 20 İş Analisti ve 20 Altyapı Sistem Mühendisi alınacak.

Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi pozisyonuna farklı illerde olmak üzere 40 servis görevlisi alınacak.

Ziraat Bankası Avukat pozisyonuna Ziraat Bankası Hukuk Müşavirliği ve Kredi Risk Tasfiye Bölüm Başkanlığında görevlendirilmek üzere 50 Avukat alınacak.

Ziraat Bankası Başvuru ve Sınav Tarihleri

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan boş pozisyonlara başvuru tarihleri 5 Haziran 2018’de başlayıp 23 Haziran 2018’de sona ermektedir. Başvurunun ardından sınavlar 6 Ağustos 2018 tarihinde yapılacaktır. Sınavlar yazılı sınav ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   İlk Kez Kredi Kartı Kullananlara Tavsiyeler

Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları:

 • Ziraat Finans Grubu Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapmak için T.C. vatandaşı olmanız ve 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmanız şarttır.
 • Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmanız şarttır.

Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı Başvuru Koşulları:

 • Ziraat Teknoloji Uzman Yardımcısı pozisyonuna başvuru yapabilmeniz için yine T.C. vatandaşı olmanız ve 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmanız şarttır.
 • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurtdışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmanız ya da işe başlama sırasında mezun olduğuna dair belgeyi ibraz etmek koşuluyla son sınıfta okumakta olmanız şarttır.

Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi Başvuru Koşulları:

 • Ziraat Sigorta ve Ziraat Emeklilik Servis Görevlisi pozisyonuna başvuru yapmak için T.C. vatandaşı olmanız ve 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmanız şarttır.
 • Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmanız şarttır.

Ziraat Bankası Avukatlık Başvuru Koşulları:

 • Ziraat Bankası Avukatlık pozisyonuna başvuru yapmak için T.C. vatandaşı olmanız ve 1 Ocak 1987 ve sonrası doğumlu olmanız şarttır.
 • Yurt içinde dört yıllık lisans eğitimi veren Hukuk Fakülteleri ile denkliği sağlanmış yabancı ülkelerdeki Hukuk Fakültelerinden mezun olmak ve Avukatlık stajını tamamladıktan sonra Avukatlık Ruhsatnamesi almış veya işe başlama tarihinde alabilecek durumda olmanız şarttır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Şubesiz Bankacılıkla Yapılabilen İşlemler

Diğer koşullar Ziraat Bankası websitesinde yer almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.