Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Borsa Ne İşe Yarar?

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalardan biri olan Ziraat Bankası özellikle de emekli kredileri ile talep görmektedir. Bunda bankanın emekli maaşları için yoğun müşteri potansiyeline sahip olmasının payı büyüktür. Ziraat Bankası konut kredisi ve taşıt kredisi paketlerinin yanı sıra acil nakit para ihtiyaçlarınızda kullanılmak üzere ihtiyaç kredisi paketlerini de kullanıma sunmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası kredi başvurusu mesajla yapılabildiği gibi aynı zamanda internetten kredi başvurusu yapma imkanı da bulunmaktadır. Yine Ziraat Bankası şubeleri ve internet şubesi de aynı gün kredi başvurunuzu sonuçlandıracak oldukça etkin kanallardır.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu Gerekli Evraklar 

Kredi başvurusunda istenilen evraklar kişinin hangi kredi türüne ve paketine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Örneğin ihtiyaç kredisi başvurusu için tapu örneği istenmezken ipotekli ihtiyaç kredisi için ipotek gösterilecek olan taşınmazın tapusunun aslı ve örneği mutlaka talep edilmektedir. Ancak hangi kredi türü kullanılacaksa kullanılsın mutlaka kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin kimlik, adres ve gelir belgeleri istisnasız tüm bankalara tarafından istenmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Kampanyası 

Bayram kredisi, yılbaşı kredisi ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi gibi pek çok kredi kampanyasına ev sahipliği yapan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi paketlerinde her zaman en uygun kredi veren banka olmak üzere çalışmaktadır. Bu amaç doğrultusunda daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları sunan banka aynı zamanda faizsiz kredi kullanmak isteyen müşterileri için Ziraat Katılım Bankası üzerinden hizmet vermeyi sürdürmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.