Ziraat Bankası eczacılara destek olmak için Eczane Destek Paketini sunuyor. Engellilere, kadın girişimcilere, KOBİ’lere ve çiftçilere çeşitli destek paketleriyle destek sunan Ziraat Bankası eczacılara da destek olmayı ihmal etmiyor. Eczane Destek Paketi hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz. 

Ziraat Bankası yıllardır hem çiftçilere hem de girişimcilere destek olmakta. Nakdî Krediler kategorisi altında sunduğu paketlerle çeşitli iş alanlarında faaliyet gösteren çalışanlara destek olan banka ayrıca eczacılar için hazırladığı paket ile desteğini devam ettiriyor.

  • Ziraat Bankası Turizm Destek Paketi  ile turizmcilere,
  • Eczane Destek Paketi ile eczacılara,
  • Borçlu Cari Hesap Kredisi ile borcu olanlara,
  • Gün İçi Kredi ile acil kredi ihtiyacı olanlara,
  • Kobi Kredili Mevduat Hesabı ile KOBİ’lere,
  • Engelsiz Destek Paketi ile engelli vatandaşlara
  • Kadın Girişimci Destek Paketi ile kadın girişimcilere destek oluyor.

Ayrıca pek çok krediye yüzde 1’in altında faiz uyguluyor. Eczane Destek Paketi hakkında bilmek istediğiniz her şeyi ve paketin ayrıntılı özelliklerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Eczacı iseniz ve pek çok finansman ihtiyacınızı karşılayacak bir banka arıyorsanız Ziraat Bankasının Eczane Destek Paketine göz atabilirsiniz. Bu paket finansman ihtiyaçlarınızı karşılamasının yanı sıra tüm bankacılık işlemlerinizi avantajlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlar. Nakit Yönetimi uygulamalarından da yararlanabileceğiniz bu paket Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) ve sigorta sorunlarınızı da çözer.

Eczane Destek Paketinden Nasıl Yararlanılır?

Eğer SGK tahsilatını Ziraat Bankası üzerinden gerçekleştirirseniz, Ziraat Bankası internet bankacılığını kullanırsanız ve en az iki tane otomatik ödeme talimatı verirseniz size özel Eczane Destek Paketinden ayrıcalıklı şekilde yararlanabilirsiniz.  Eczane Destek Paketi pek çok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin neler olduğunu öğrenmek için yazımızın devamını okuyun.

Eczacı olarak Eczane Destek Paketinden yararlandığınız takdirde ihtiyaç duyduğunuz kredileri SGK alacaklarınızı beklemeden ve teminat sorunu yaşamadan alabilirsiniz. Üstelik kredileri özel faiz oranlarıyla alabilirsiniz. İnternet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz Havale ve EFT işlemlerinde Ziraat Bankası sizden işlem ücreti almaz. Ayrıca Eczane Destek Paketine sahip olduğunuzda sizden hesap işletim ücreti de alınmaz. POS ihtiyacınız olduğunda bankanız bu ihtiyacınızı avantajlı şekilde gidermektedir. Ayrıca Ödeme Kaydedici Cihaz finansman teklifleri de sunmaktadır.

Ziraat Bankası siz eczacılara Kobikart vermekte ve bundan yıllık kart ücreti almamaktadır. Üstelik bu karta özel kampanyalar sunmakta ve size ekstra maxipuan kazanma olanağı sunmaktadır. Ziraat Bankası Eczane Destek Paketi kapsamında ayrıca masrafsız çek karnesi vermektedir. Eğer Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) kapsamında Bireysel Emeklilik Planına dahil olmak isterseniz banka size avantajlı teklifler sunmaktadır. Üstelik bu avantajlı emeklilik planı teklifleri sadece size değil eşinize ve 18 yaş üstü çocuklarınıza da sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Ziraat Sigorta güvencesi ile Eczane Paket Sigortasından yararlanmanızı da sağlamaktadır. Üstelik bu paket sigortası sektörel risklerin gözetilmesi ile teminatlandırılmıştır. Eczane Destek Paketine sahip olmak için yapmanız gereken şey Ziraat Bankasın şubelerini ziyaret etmektir.