Kamu bankası olmasına rağmen son yıllarda gerçekleştirdiği başarılı ataklarla bugün Türkiye’nin en çok kazanan bankaları arasına girmeyi başaran Ziraat Bankası özellikle de kredi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Ziraat Bankası kredi kampanyalarında özellikle de emeklilere kredi kampanyaları ile maaşını kendi şubesinden alan emeklilere cazip kredi koşulları sunuyor.

Ziraat Bankası Kaçta Açılıyor?

Ziraat Bankası saat 09:00 itibari ile kapılarını açarak müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır.

Ziraat Bankası Öğle Tatiline Kaçta Giriyor?

Ziraat Bankası öğle arası saat 12:30 itibari ile girmektedir. Çok kalabalık olan şubelerde bazen kapılar öğle arasına 5 dakika kala kapatıldığı için şubeye en geç 12:20 gibi gidilmesinde fayda vardır.

Ziraat Bankası Öğle Arası

Saat 12:30 itibari ile başlayan öğle arası saat 13:30 itibari ile sona ermektedir. Yani Ziraat Bankası öğlen tekrar 13:30 itibari ile müşterilerine hizmet vermeye başlamaktadır. Pek çok kişi mesainin saat 13:00 itibari ile başladığını düşünerek yarım saat şube önünde beklemek zoruna kalmaktadır. Bu nedenle şubeye 13:30 itibari ile gidilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası Kapanış

Banka şubelerinde saat 09:00 itibari ile başlayan çalışma saat 17:30 itibari ile sona ermektedir. Ziraat Bankası para çekme ve para yatırma işlemlerinin dışında kalan tüm bankacılık işlemlerini hafta sonları da dahil olmak üzere günün her saatinde Ziraat Bankası internet şubesi üzerinden yapmanız da mümkündür.