Ziraat Bankası Borç Ödeme / Borç Transferi Kredisi Kimler Alabilir?

Ziraat Bankası Borç Ödeme / Borç Transferi Kredisi Kimler Alabilir?

Borçlarını ödeyemeyen ya da birden fazla bankadan kredi kullanan veyahut da çok sayıda kredi kartı olan kişilerin bir süre sonra borçlarını takip etme konusunda sorunlar yaşamaları kaçınılmazdır. Bu borçları takip etmekte zorlanan ya da borçlarını ödemekte gecikmeye düşen kişiler için bankalar borç kapatma kredisi ya da borç transferi kredisi ürünlerini kullandırmaktadır. Bu bankalardan biride Ziraat Bankası olarak öne çıkmaktadır. Peki, Ziraat Bankası Borç Ödeme / Borç Transferi Kredisi Kimler Alabilir?

Ziraat Bankası Borç Kapatma Kredisi 

Bankalara olan borçlarını ödeme konusunda zorluk yaşayan kişilerin kullanabilecekleri yöntemlerden biri de borç kapatma kredisi kullanmaktır. Bu kredilerin ihtiyaç kredisi paketlerinden farklı olarak kullanılmasında kişiye nakit ödeme yapılmaz ve bunun yerine alacaklı olan bankalara direkt olarak ödeme yapılarak borçlar kapatılır. Ziraat Bankası borç ödeme kredisi için müşterilerine kolaylıklar sunarken özellikle de emeklilere kredi konusunda daha kolay kredi onayı vermeyi tercih etmektedir.

Ziraat Bankası Borç Ödeme / Borç Transferi Kredisi Kimler Alabilir

Ziraat Bankası Borç Ödeme / Borç Transferi Kredisi Kimler Alabilir

Ziraat Bankası Borç Transferi Kredisi 

Bu kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken borçlu oldukları bankalardan borç dökümlerini almaktır. Transfer etmek istediğiniz tüm borç tutarları için alacağınız bu dekontlarla Ziraat Bankası şubeleri arasından kendinize en yakın olanı ziyaret ederek borç transferi kredisi başvurusunda bulunarak borçlarınızı transfer etmenize izin verilr. Ziraat Bankası 48 ay vadeli borç transferi kredisi kullandırmakta olup bu sayede borçlarınızı kolay bir şekilde kapatmanıza olanak sağlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. bülent toper dedi ki:

  ben icralık oldum borc kapatma kırıdısı cekebilirmyım

 2. Uğur Şişmanoğlu dedi ki:

  Ben icralık oldum borçtransferi kredisi çekebilirmiyim

 3. Anonim dedi ki:

  Kredi puanları düşük olanlardammi yararlanacak acaba

 4. bülent toper dedi ki:

  ben yeni icralık oldum borc kapatma kırıdısı cekebilirmyim

 5. Hjsnu kaya dedi ki:

  Bankalardan cekilen ihdiyac kiredisinin fayizleri silinecekmi ana parami odenecek yapilandirma yapdigimiz zaman bilgilendiriseniz menmun olurum saygilar

 6. Kader dedi ki:

  Benim kredi borcum var 2 bankaya yararlana bilirmiyim ziraat bankasi na basvursam borc kredisi verirmi ?

 7. Gonul duman dedi ki:

  Emekli olmam için 2 çocuk ödemesi yapmam gerekiyor.Bunun için kredi veriliyor mu

 8. Yusuf dedi ki:

  Yasal takibe düştüm bütün borclarimi kapatıp tek bankaya ödeme yapmak istiyorum. Mümkün mü

YORUM YAZ