Ziraat Bankası yılbaşı kredisi ile artık sizde çok daha cazip koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilir, yeni yıla yepyeni bir giriş yapabilirsiniz. Kullandığınız krediniz ile maddi açıdan çok daha rahat bir yıl geçirebilir, kredinizin ödemesini ise 36 aya kadar vadelendirerek ödemesini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları için kampanyaya özel büyük bir indirime giderken aynı zamanda ihtiyaç kredisi dosya masrafı için de sadece 25 lira gibi sembolik bir masraf tahsilatında bulunuyor. 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin ise aylık ödemeleri 184 lira oluyor. Yani 5000 TL ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri sadece 184 lira oluyor.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat Bankası internet şubesi üzeriden başvuru formuna ulaşabiliyorsunuz. Ziraat Bankası kredi başvuru sonucu öğrenme işlemlerinizi ise Ziraat Bankası şubeleri ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapabilir, kredi onayı almanız halinde adres, kimlik ve aylık gelir belgeniz ile kredi tutarınızı kullanabilirsiniz…