Yeni nesil yazarkasa olarak yapılan tanıtım çalışmaları ile zorunlu olup olmayacağı yönünde yapılan tartışmalar nedeniyle uzun süre gündemi meşgul etmeyi sürdüren Yazarkasa POS cihazları her geçen gün daha fazla esnaf tarafından kullanılmaktadır.

Kayıt dışı alışverişi bitirmek üzere geliştirilen özel sistemde esnaf POS cihazından ödeme aldığı anda verecek olduğu POS cihazı slibi aynı zamanda alışveriş fişi yerine de geçecek ve bu sayede esnafın ayrıca bir fiş kesmesine gerek kalmayacak.

Yazarkasa POS Başvurusu 

Yazar kasa özellikli POS cihazları hem farklı firmalar tarafından satışa sunulmakta hem de farklı bankalar tarafından kullanıma açılmaktadır. Bankalar yeni POS cihazı müşterileri elde etmek ve kredi kartı anlaşmalı satış noktası sayısını arttırmak için çeşitli kampanyalar üretirken bu sayede daha düşük fiyatlı yazarkasa POS cihazı satın almanızı sağlamaktadır. Bankalar yapacağınız başvuruda ilgili başvuru evraklarını teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Denizbank Yazarkasa POS Cihazı Başvurusu

Müşterilerine son derece avantajlı koşullar altında yeni nesil yazarkasa POS cihazı almanızı sağlayacak olan Denizbank yeni pos cihazı başvurularının yanı sıra aynı zamanda yazarkasa hafızası dolu olan müşterilerine de yardımcı olmaktadır. Denizbank yazarkasa POS cihazı başvurusu ve konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişilerin Denizbank KOBİ iletişim merkezi telefon numarası olan 444 0 804 numaralı telefon hattını aramanız yeterli olacaktır. Bu numara üzerinden size hem yazar kasa POS cihazı hakkında bilgi verecek hem de başvurunuzu alacaktır.