Yapı Kredi Telefon Numarası Değiştirme Nasıl Yapılır?

Borsa Ne İşe Yarar?

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanan kişilerin işlemlerini tamamlayabilmeleri adına mutlaka telefon numarası üzerinden banka tarafından gönderilen doğrulama kodu bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Banka telefon numarası değiştirme işlemlerini pek çok banka müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden yapmakla beraber ne yazık ki Yapı Kredi Bankası telefon numarası değiştirme işlemlerini sadece şubeler üzerinden yapmaktadır.

Yani Yapı Kredi telefon numarası değiştirme başvurularınızı hesabınızın bulunduğu banka şubesinden kimlik belgeniz ile ziyaret ederek yapabilirsiniz. Bunun amacı kişisel bilgilerin korunması olup tüm işlemlerde kullanılan doğrulama kodunun gönderildiği telefon numarasını gerçekten sizin değiştirme talebinde bulunup bulunulmadığından emin olunmak istenmesidir.

Ancak uygulama nedeni ile hesabını başka bir şehirde açan ya da iş, eğitim gibi nedenlerle şehir dışında olan kişilerin mağdur olmalarına da neden olmaktadır. Yapılan tüm itirazlara rağmen diğer bankalarda sağlanan müşteri hizmetleri üzerinden kişisel bilgilerin doğrulanmasının ardından yapılan telefon numarası değişikliği ne yazık ki Yapı Kredi Bankası telefon numarası değiştirme başvurularında sadece şubeler üzerinden yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Yapı Kredi 10000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

13 YORUMLAR

 1. LANET OLSUN……
  BİR NUMARA DEĞİŞİMİNİ YAPTIRMAK İÇİN TERBİYESİZLİK 8 KERE ARADIM
  BÖYLE LAKAYTTT BİR ŞUBE YOKKİ
  REZİLLİK HATTI BİLE BAGLAYAMİYORLARR
  BELKİ BİLİNÇLİ KAPATİYORLARRR
  HALA İSİM HALLOLMUS DİİL
  REZİLLİK BİR DE UTANMADAN DEĞERLENDİRME İSTİYORLAR
  000000 KOCAMAN SIFIRRR

 2. SIZE TAVSIYEM, ATM DE KULLANICI ISLEMLERI MENUSUNDEN YA DA BASVURULAR MENUSUNUDEN BIR YAKININIZIN TELEFON NUMARASI EKLEYIN, BU SEKILDE SISTEM YENI NUMARAYI ONAYLIYOR. ESKI NUMARANIZDA AKTIF HALE GELIYOR…

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.