Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST), hesabınızda yeterli para bulunmadığında okul ödemelerini yapabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Çocuğunuz varsa ve onun okul taksitlerini ödeme planını aksatmayacak şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız bu sistemin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) eğitimin aksamaması ve ödeme planının sağlıklı şekilde uygulanması için çok avantaj sağlayan bir sistem olarak Yapı Kredi tarafından müşterilere sunulmaktadır. Bu sistem size ait olan hesaptan okulun hesabına okul taksitlerinin otomatik bir şekilde ödenmesini sağlamaktadır. Böylece okul ödemelerini çok kolay ve rahat bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bu sistemin amacı, hesabınızda yeterli para olmasa da eğitim harcamalarını gerçekleştirebilmenizi sağlamaktır.

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi Ne İşe Yarar?

Son yıllarda kolejlerin ve özel okulların artması aileleri okul taksidi ödemek zorunda bırakmıştır. Okul taksidi ödemek pek çok aile için sıradan bir hâle gelmiştir. Ancak çoğu zaman aileler bu taksitleri ödemekte zorlanabilmektedir.

Bir ödeme planına bağlanan okul taksitlerinin aksatılmasını hiç kimse istemez. Bu yüzden Yapı Kredi, ebeveynlerin bu gereksinimlerini göz önüne alarak Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST)’ni oluşturmuş ve müşterilere sunmuştur. Bu sistem sizin okul taksitlerini hiçbir zaman aksatmamanızı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST)’nin size sağladığı avantajlar, zaman kazandırmak, ödeme kolaylığı sağlamak ve sizi okul/eğitim taksitlerini takip etme zahmetinden kurtarmaktır. Bu işlemler için Yapı Kredi size bir Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) hesabı açar. Bu hesaptan hesap işletim ücreti alınmaz.

Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST)’nden yararlanmak istiyorsanız yazımızın devamında aktaracağımız başvuru kanallarını kullanmalısınız. Bu sistemden yararlanmak oldukça kolaydır. Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST)’ne başvurmanın birden çok yolu vardır. Başvuru kanallarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Cep telefonunuzdan SMS göndermek,
  • Yapı Kredi internet sitesinden başvuru yapmak
  • Okuldan alacağınız ödeme planını ve Yapı Kredi Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) başvuru formunu doldurarak Yapı Kredi şubesini ziyaret etmek

Başvuru cevabınız banka tarafından e-posta adresinize ya da SMS ile cep telefonunuza gönderilir. Sistemden yararlanabilmeniz için Yapı Kredi’de bir açık hesabınızın bulunması şarttır.