SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere yönelik olarak hizmet veren bankalar arasında yer alan Yapı Kredi müşterilerine tek bir kısa mesaj göndererek kredi başvurusunda buluma hakkı veriyor. Yapı Kredi SMS kredi başvuru hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin 4411 numarasına mesaj göndermeleri yeterli oluyor.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankaların arasında yer alan Yapı Kredi ihtiyaç kredisi paketlerinde düşük kredi faiz oranları sunarken aynı zamanda 48 ay vadeli kredi kullanma seçeneği de sunuyor.

Yapı Kredi Bankası SMS kredi başvurusu için Bireysel yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimli numaranızı yazarak yine bir boşluk bırakarak aylık net gelir tutarınızı yazıp oluşturduğunuz bu mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterlidir. Yani Bireysel 11111111111 1500 şeklinde oluşturduğunuz mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi 

Yapmış olduğunuz Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru işleminizi tamamladıktan sonra Yapı Kredi başvuru sonucu aynı cep telefonu numarasına birkaç dakika sonra tarafınıza yine kısa mesaj olarak gönderilecektir. Başvurunuz onaylanırsa Yapı Kredi ön onaylı kredi mesajı tarafınıza gönderilecektir. Bu onay mesajından sonra kendinize en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek hemen ön onaylı kredi tutarınızı adınıza açılacak olan hesabınıza yatırılacaktır.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? 2018

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ? 2018

Yapı Kredi Kredi Başvurusu SMS İle 

SMS ile kredi başvurusu yapan kişilerin kullanmaları gereken Yapı Kredi SMS kredisi başvurusu numarası 4411 numarasıdır. Bu numaraya Bireysel yazarak aralarında boşluk bırakarak kimlik numarası ve aylık gelir tutarınızı rakamlarla yazarak oluşturacağınız kısa mesajı göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi internet sitesi üzerinden online kredi başvurusu hakkınızda bulunmakta olup aynı şekilde Yapı Kredi internet şubesi müşterisi olan kişiler için de hazır kredi limiti tanımlanmakta olup hesabınıza giriş yaparak kredinizi hemen hesabınıza aktarmanız da mümkündür. Bu şekilde kullanılan kredilerde aynı zamanda hafta sonu kredi kullanılması dahi mümkündür.