Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başta olmak üzere konut kredisi ve taşıt kredisi paketlerinin kullanımlarını da son derece cazip koşullar altında kullandırmaktadır. Peki, Yapı Kredi SMS ile kredi / kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası SMS kredi hakkı tanıyan bankalardan biri olup bu sayede müşterilerine şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunma hakkı tanınmaktadır. Kredi başvurunuzun onaylanması durumunda Yapı Kredi kredi başvuru sonucu sadece dakikalar içerisinde cep telefonunuza gönderilmekte olup başvurusu onaylanan kişilere Yapı Kredi ön onayı mesajı gönderilmektedir. Bu durumda ön onay alınmış kredi paketini kullanmak isteyen kişilerin kredi başvuru evrakları ile bankayı ziyaret etmeleri yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden BİREYSEL yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak kimlik numarası ve yine bir boşluk bırakarak aylık net geliri tutarınızı rakamla yazarak oluşturduğunuz kısa mesajı 4411 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası SMS Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi kredi kartı başvurusu için SMS göndermek isteyen kişilerin WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaralarını yazdıktan sonra oluşturdukları kısa mesajı 4421 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Yapı Kredi Sms ile Kredi Başvurusu

Yapı Kredi’den kredi kullanmak isterseniz sms üzerinden kolayca başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Bunun için; Kredi Türü (boşluk) Tc kimlik numaranız (boşluk) “Aylık Geliriniz”. yazarak 4411’e gönderebiliyorsunuz. Sistem yoğunluğu ve mesai saatlerine göre hızlıca yine sms ile yanıt alıyorsunuz ve onaylanması durumunda Yapı Kredi kartınıza yatan krediyi kullanabiliyorsunuz.

Yapı Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Bankaya yaptığınız kredi/ banka kartı başvurularında tüm aşamalarda size sms ve email ile bilgilendirme yapılıyor. Bunun haricinde siz de başvurunuzun durumunu sorgulamak isterseniz Yapı Kredi web sitesindeki “Kredi Kartı Başvuru Sorgulama” ekranından kimlik numaranız, cep telefonunuz ile sonucunuzu anında öğrenebiliyorsunuz.