Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Borsa Ne İşe Yarar?

Ülkemizde bankalar belirli özel kredi kampanyaları ile esnafların daha kazançlı çıkmalarını sağlayabiliyorlar. KOBİ’ler için düzenlenen özel kredi kartı sistemleri ise son yıllarda ülkemizde Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere sunuluyor. Tüketicilerin yüzünü son derece güldürebilecek olan bu yenilik Self Servis World adı ile piyasaya sunuluyor.

İş yerlerinizde tamamen sizin iş yerlerinize özel puanlar ve indirim kampanyaları üretebilmenizi sağlayan Self Servis World hizmeti aynı zamanda sizin ürettiğiniz yeni kampanyalarınızı hedef kitlenize yani müşterilerinize SMS ve e-posta ile gönderebilmenizi de sağlıyor. Böylelikle hazırladığınız kampanyalarınızı hedef kitlenize daha iyi bir şekilde pazarlayabiliyorsunuz.

Özellikle e-posta sisteminin Self Servis World hizmeti içerisinde yer alması çoğu işletme sahibinin bu sistemden yararlanması için en önemli sebep oluyor. İnternet kullanımının giderek artmaya başladığı ve neredeyse her kişinin cep telefonlarına kadar girdiği günümüzde işletmelere özel kampanyaların bu yollar ile müşterilere iletilmesi büyük bir avantaj sağlıyor.

Müşterilerinize yönelik özel kampanyalar düzenleyebilmeniz için Yapı Kredi Bankası sizlere aktif müşteri kampanyası, eski müşterilerin geri kazanımı, genel kampanyalar ve potansiyel müşteri kampanyaları hizmetleri sunuyor.

Self Servis World Hizmetinden Kimler Yararlanabilir?

Dilediğiniz seçenekler eşliğinde kampanyanızı hazırladıktan sonra hedef kitlenize son derece hızlı ve dönüşüm oranı yüksek sunumlar yapabiliyorsunuz. Self Servis World hizmetinin en büyük avantajlarından birisi ise Akıllı Kitle Seçimi olarak adlandırılan uygulama oluyor.

Akıllı Kitle Seçimi uygulamasını kullandığınız zaman milyonlarca Yapı Kredi, kredi kartı kullanıcısı arasından seçtiğiniz tüketicilere özel indirim kampanyaları sunabiliyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz kampanyaları SMS ve e-posta şablonları ile seçerek müşterilerinize hızlı bir şekilde aynı anda iletebiliyorsunuz.

Self Servis World ile hazırlanmış olan kampanyalar aynı zamanda World Card’ın resmi internet adresinde de size özel tasarlanmış bir sayfa ile tekrar duyurulmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Yapı Kredi Bayram Kredisi 2016 (Ramazan Bayramı)

Maksimum olarak 30 gün süre boyunca hazırlayabileceğiniz kampanyalar ile müşterilerinize en fazla 50 TL bedelinde ödüller sunabiliyorsunuz. Ayrıca her müşteriniz kampanyanızdan sadece tek bir seferlik yaranabiliyor. Bu servisten yararlanabilmek için Yapı Kredi World Üye İş Yeri başvurusunu yapmış olmanız şartı aranmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.