1940’lı senelerden itibaren Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Yapı Kredi Bankası ülkede en yer edinmiş köklü finansal kuruluşlardan bir tanesidir. Günümüz şartlarında da yatırımcı, çiftçi ve küçük işletme yani KOBİ sahipleri aracılığıyla çok fazla tercih edilen bir bankadır. Kendini devamlı yenileme, güncelleme, müşterilerine daha kapsamlı bir yelpazede kurumsal hizmet sunma çabaları taşıyan bu bankanın bir hizmeti olarak bilinen Yapı Kredi self servis world un ne olduğunu sizlere bu makalede defteri bir şekilde aktaracağız.

Yapı Kredi Self Servis World Nedir?

Bu uygulama, hem kobi’lere hem de esnaflara yönelik gerçekleştirmiş olduğu özel kampanyalar aracılığı ile onların cirolarına katkı sağlamaktadır. Bir avantaj daha eklenecekse, müşteriler ile ilgili profesyonel bir kurumla çalışıldığı izlenimini uyandırmaktadır.

Yapı Kredi Self Servis World Uygulaması İle Neler Yapılabilir?

Self servis world, kendisine muhatap olarak işlem gerçekleştiren müşterilere yaş, cinsiyet gibi kriter aralıklarına yönelik belirli bir takım ve kampanyalar oluşturur. Böylelikle müşteriler puanlar ve indirimler elde etmesi aracılığı ile onlara ulaşmak istenildiği takdirde hızlı ve pratik bir şekilde işlemler gerçekleştirilmiş olur.

Eğer ki sizler de bir Yapı Kredi Bankası’na ait kartı kullanıyorsanız bu sistem aracılığı ile ilk zamanlardan itibaren elde edeceğiniz kazançlarda artışlar olduğunu kesinlikle göreceksiniz Yapı Kredi self servis world üyelerine yönelik çeşitli kampanyalara düzenlenmektedir.

Belirlenmiş bir zaman dilimi, örneğin bir aya kadar sisteme üye girişlerinin gerçekleştirilmesi sonucunda bu uygulama ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmeye imkân tanımaktadır. Böyle bir amacı var ise eğer en kısa yoldan Yapikredikobi.com.tr adresi üzerinden mevcut olan bütün kampanyalara göz gezdirerek bundan müşterilerin haberdar olması mümkündür.

Yapı Kredi Self Servis World Kullanımı

Yapı Kredi Bankası ile ilgili bahsi geçen bu uygulamaya dair bilgi edinmek istiyorsanız eğer bankanın internet uygulaması üzerinden bunu yapabileceğiniz gibi, özellikle de herhangi bir Yapı Kredi şubesine giderek de bu uygulama ile ilgili banka çalışanının size vereceği bilgiler kapsamında yol haritası çizebilirsiniz.

Self servis World kampanyalarının süresi en uzun süre olarak genel itibari ile bir aya tekabül etmektedir. Müşterilerinizin Yapı Kredi kartı kullanıcısı olmaları karşılığında kampanya faydalanmak mümkündür.