Türkiye’nin en büyük ve en güçlü holdingleri arasında yer alan Koç Holding tarafından kurulan ve bugün ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Yapı Kredi insan kaynakları departmanı tarafından personel alımlarını gerçekleştirmektedir.

Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları 

İş Bankası yeni mezun üniversite öğrencileri, okumaya devam eden öğrenciler ve bankacılık sektöründe deneyimli olan kişilere pek çok iş imkanı sunmaktadır. Yapı Kredi insan kaynakları sitesi üzerinden açık olan pozisyonlar duyurulmakta aynı zamanda genel iş başvurusu için isteyen adayların genel iş başvuru formu doldurmalarına izin verilmektedir.

Yapı Kredi İş Başvurusu 

Yapı Kredi Bankası açılan her pozisyon için hem kendi insan kaynakları sitesinden hem de internetten hizmet veren insan kaynakları siteleri üzerinden ilanlar vermektedir. Verilen duyurulara yapılan iş başvuruları Yapı Kredi insan kaynakları departmanı tarafından incelenmekte ve uygun bulunan adaylar düzenlenecek olan Yapı Kredi sınavları için davet edilecektir. Yazılı sınavı geçen adaylar Yapı Kredi mülakat sınavı için davet edilerek işe alımın son aşamasını gerçekleştirmek için gerekli işlemlerin tamamlanması sağlanır.