Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Yapı Kredi Nuvo şubesiz bankacılık ürünlerinden biridir. Son yıllarda şubesiz bankacılık hizmeti vermeye başlayan birkaç bankanın arasına katılan Yapı Kredi, Nuvo dijital bankacılık ürününü müşterilere sunuyor. Nuvo hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Şubesiz bankacılık alanında hizmet veren bankalar arasındaki rekabet kızışıyor. Bankalar hesaplara en iyi faiz oranını verdiklerini iddia ederek müşterileri kendi ürünlerine çekmeye çalışıyorlar. TEB’in CEPTETEB şubesiz bankacılık ürünü, Kuveyt Türk’ün Senin Bankan şubesiz bankacılık ürünü ve QNB Finansbank’ın Enpara ürününden sonra şimdi de Yapı Kredi Nuvo şubesiz bankacılık ürünü ile kervana katıldı.

Yapı Kredi Nuvo da diğer şubesiz bankacılık ürünleriyle hemen hemen aynı özellikleri taşımakta. Sadece ufak tefek farklılıklar bulunduğu söylenebilir. Yapı Kredi Nuvo hakkında detaylı bilgi almak için yazımızı okuyun.

Yapı Kredi Nuvo Avantajları

Yapı Kredi Nuvo mevduata yüzde 13 faiz oranı vererek rekabeti kızıştırıyor. Şubesiz bankacılık hizmeti dahilinde verilen birikim hesabı hizmeti müşteriler tarafından sıklıkla kullanılmakta. Bankalar birikim hesaplarına günlük faiz uygulamaktalar. Bankanların uyguladığı faiz oranları arasında farklılıklar bulunmakta.

Yapı Kredi Nuvo müşterilere tüm bu rekabet içinde yüksek mevduat faizi sunuyor ve müşterilere Nuvo ile birikimlerini değerlendirmeye başlamalarını tavsiye ediyor. Üstelik bu faiz oranı Türk Lirası cinsinden ya da yabancı para cinsinden olabilir. Bu amaçla müşteriler vadeli mevduat hesabı açabilir.

Vadeli mevduat hesabı açmak isterseniz Nuvo mobil bankacılık ve Nuvo internet bankacılığını kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zaten şubesiz bankacılığın özelliği herhangi bir işlem yapmak için şubeye gitmek zorunda kalmamak ve her işlemi  internet aracılığıyla yapmak, değil mi?

Şubesiz Bankacılık Hizmeti Nuvo

Yapı Kredi Nuvo bir şubesiz bankacılık ürünüdür. Yani şubeye gitmeye gerek kalmadan tüm bankacılık işlemlerinizi internet şubesinden, akıllı telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz uygulamadan ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan bir dijital bankacılık hizmetidir. Genellikle EFT ve Havale işlemlerinden ücret alınmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2017 Şerefine 2’de bir 17 TL Bonus Kampanyası

Yapı Kredi Nuvo’nun kapsadığı mağazalardan alışveriş yaparken size özel kampanyalardan yararlanmanız da mümkündür. Aslına bakarsanız QNB Finansbank Enpara, Kuveyt Türk Senin Bankan ve CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmetleri de müşterilerine özel pek çok kampanya düzenlemektedir. Yapmanız gereken şey bu hizmetlerin tümünü ayrıntılarına inerek incelemek ve size en uygun ve en avantajlı şubesiz bankacılık hizmetini seçmektir.

Hesap İşletim Ücreti Olmayan Hizmet

Yapı Kredi Nuvo müşterilerinden hesap işletim ücreti almamaktadır. Yukarıda belirttiğimiz gibi EFT ve Havale işlemlerinden de ücret almamaktadır. Ayrıca e-ticaret sitelerinden yaptığınız ve diğer mağazalardan yaptığınız alışverişlerden de indirimler kazanabilirsiniz. Nuvo müşterilerine vadesiz hesap kartı olarak NuvoTLcard verilir.

NuvoTLcard ile çevrimiçi alışverişlerinizden, giyim, kafe, restoran, kültür sanat gibi sektörlerde yaptığınız harcamalardan TL puan kazanabilirsiniz. Ancak bu kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız iş yerinin World üyesi olmasına dikkat etmelisiniz.

Yapı Kredi Nuvo üyesi olmak için Nuvo websitesine girerek çevrimiçi başvuru yapmanız gerekmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.