Yapı Kredi Bankası yıl sonu kampanyası ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 31 Aralık 2015 tarihine kadar Yapı Kredi internet şubesi ya da Yapı Kredi mobil şubesi üzerinden giriş yapan kişiler 3 tane 2016 model Vespa motosiklet, 10 tane iPhone 6S ve 10 tane Apple Watch saatlerden birini kazanma fırsatı yakalıyor.

Çekilişe katılmak için sadece internet şubesi şifresi ile hesabınıza giriş yapmanız yeterli olurken hesabınızdan yapacağınız işlemler ile ekstra çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Ekstra çekiliş hakkı kazanarak ödül kazanma şansınızı arttırabilir, son model bir Vespa motosiklet kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda şu anda piyasada satılan en pahalı cep telefonu modelleri arasında yer alan 10 adet iPhone 6S modelinden birini de kazanabilirsiniz.

Yine çekilişte 10 adet üstün teknolojik özelliklere sahip olan Apple Watch Saat modeli de Yapı Kredi müşterileri ile buluşturuluyor. Sizde kampanyadan yararlanmak isterseniz hemen şifreniz ile hesabınıza giriş yapabilir internet sitesi ya da mobil şube üzerinden bankacılık işlemlerinizi yaparak ekstra çekiliş hakkı elde edebilirsiniz.