Yapı Kredi Konut Kredisi Hesaplama ve Başvurusu 2017 – 2018

Borsa Ne İşe Yarar?

Konut kredisi kampanyaları düzenleyerek müşterilerine çok daha cazip koşullarla yeni bir ev sahibi olma imkanı sunan Yapı Kredi konut kredisi kampanyalarında cazip koşullar ve avantajlı faiz oranları sunmaktadır. Bankanın kendi internet sitesi üzerinden Yapı Kredi konut kredisi hesaplama işlemlerinizi en güncel Yapı Kredi konut kredisi faiz oranları ile yapabileceğiniz gibi yine Yapı Kredi şubeleri üzerinden de dilerseniz müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

Kurulan Yapı Kredi mortgage sistemi sayesinde banka müşterilerine farklı konut kredisi paketleri sunmakta olup burada amaç kişinin zorlanmadan rahatlıkla aylık taksitlerini ödeyebileceği kredi paketini belirleyebilmektir. Pek çok kişi ne yazık ki konut satın almak istediğinde gerekli hesaplamaları yapmadan oldukça aceleci davranmakta ve krediyi ödeyebileceğini düşünerek aylık gelirinin yarısını geçen tutarlar için kredi başvurusunda bulunmaktadır. Oysaki taşınma giderleri ve konut kredisi masrafları nedeni ile doğru yapılmayan hesaplara daha kişinin ilk aydan içeri girmesine neden olmakta ve ekside konut kredisi ödemesine başlamasına neden olmaktadır.

Bu nedenle Yapı Kredi konut kredisi başvurusunda bulunmadan önce kişinin mutlaka Yapı Kredi konut kredisi masrafları ve taşınma masrafları da dahil olmak üzere tüm giderlerini hesaplayarak ona göre kredi başvurusunda bulunması önemlidir. Hatta bu giderler çok tutuyorsa ve kişiyi zorlayacaksa bu durumda masrafı içinde konut kredisi başvurusunda bulunulmalıdır. Burada amaç kişinin konut kredisi başvurusu işleminde aylık ödemeleri düşünerek kredi başvurusunda bulunmasıdır.

Yapı Kredi Konut Kredisi Başvurusu

Yapı kredisi konut kredisi başvurusunu isterseniz size en yakın Yapı kredi şubelerinden nufüs cüzdanı fotokopisi,4 adet vesikalık foto ve son 1 ay da adınıza düzenlenmiş fatura ile başvurabilirsiniz veya yapı kredinin internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu sekmesinde TC kimlik no ile başvuru yapabilirsiniz yada Yapı Kredinin sms ile kredi hizmeti ile TC No boşluk tutar yazıp 4411 e mesaj atarak başvuru yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Yapı Kredi Konut Kredisi Hesaplama

Yapı kredinin pek çok faiz ve vade oranları ile kredi paketleri bulunmaktadır.Siz 250.000 tl tutar ile ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanırsanız aşağıdaki ödeme planına sahip olacaksınız.

Yapı Kredi Konut Kredisi Hesaplama
Yapı Kredi Konut Kredisi Hesaplama

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.