Kiralık kasa tutmak isteyen müşterilerine cazip fiyat seçenekleri sunan Yapı Kredi küçük boy kiralık kasa, orta boy kiralık kasa ve büyük boy kiralık kasa olmak üzere 3 farklı kiralık kasa alternatifi sunmaktadır.

Yapı Kredi Kiralık Kasa Ücretleri 

Kasa kiralamak isteyen kişilere yönelik 3 farklı büyüklükte kasa seçeneği sunan Yapı Kredi kasa ücretlerini de seçilen boya göre belirlemektedir. Yapı Kredi küçük boy kiralık kasa ücreti olarak yıllık 225 lira talep ederken, orta boy kiralık kasa ücreti ise 300 liradır.

Daha fazla saklama alanı arayan kişiler için ise Yapı Kredi büyük boy kiralık kasa ücreti olarak yıllık 400 lira talep etmektedir. Bu ücretlere ek olarak ilk kez kiralık kasa tutacak olan kişilerden banka kiralık kasa depozito ücreti olarak kiralama ücretinin kendisi kadar ücret talep etmektedir. Bu ücret banka tarafından teminat olarak istenmekte olup kiralık kasayı tutan kişi ya da kurumun kasayı boşaltırken kiralık kasa anahtarı ve diğer işlemleri eksiksiz olarak tamamlamaları durumunda iade edilmektedir. Kiralık kasa tutmak isteyen kişilerin banka şubesini ziyaret ederek ilgili ücreti ödemeleri yeterlidir.