Yapı Kredi Çocuğum Okusun Eğitim Güvencesi

Borsa Ne İşe Yarar?

YAPI KREDİ ÇOCUĞUM OKUSUN EĞİTİM GÜVENCESİ

Yapı kredi çocuğum okusun eğitim güvencesi ile başınıza gelebilecek kazalar ve diğer olaylar sonrasında çocuğunuzun eğitim hayatına maddi açıdan hiçbir şekilde etkilenmeden devam edecektir. Bu güvence ile iş hayatınızda, kişisel otomobilinizde, toplu taşıma araçlarında ve diğer kazalar sonucunda yaşanacak olan yaşam kaybı veya sürekli maluliyetler durumunda, belirlediğiniz süre boyunca çocuğunuzun eğitim masrafları karşılanacaktır. Çocuğum okusun eğitim güvencesi ile ödeyeceğiniz tutar ve primleri, sigortanın ilk senesi içerisinde peşin veya taksitler halinde, nakit yada kredi kartı olarak ödersiniz. Belirlenen sigorta süresi boyunca yenileme yapmanıza gerek yoktur.  Kaza sonucundayaşanan hayat kaybı veya maluliyet sonucu, sigorta başlangıcında belirlenmiş olan teminat tutarı hak sahibine ödenir. Bu teminatın ödenme süresi, olası gerçekleşme tarihinden başlayarak kalan sigorta süresidir.

ÇOCUĞUM OKUSUN EĞİTİM GÜVENCESİ SİGORTASINAÖRNEK;

5 yıl boyunca çocuğunuzun eğitim için yıllık 20.000 USD değerinde eğitim teminatına ihtiyacınız olduğunu varsayalım. Toplam teminat tutarı, sigorta süresi uzadıkça azalacaktır. Oluşan risk sigortanın 4.yılında gerçekleşirse, teminat ihtiyacı duyulan kalan süre 4 yıl olduğu için 20.000 USD değerinde olan teminat, 4 yıl boyunca yıllık olarak ödenir. Çocuğunuz bu sigorta süresi boyunca, ona özel olarak verilen acil durumlarda kara ambulansı ve 24 saat tıbbi danışmanlık hizmetinden faydalanabilmektedir. Katılımcı tarafından sigorta süresi  2-10 yıl arasında değişebilir. Sigorta primleri ilk yıl içerisinde ödenir. Böylece  çocuğunuzun eğitimini güvence altına almış olursunuz.

Eğitim Güvencesi Sigortasının Ödendiği Durumlar;

  •  Trafik kazaları
  • Ev kazaları
  • Yangınlar
  • Terör saldırıları
  • Kapkaç ve hırsızlık
  • Aniden ortaya çıkan gazların teneffüsü sonucu zehirlenmeler
  • Kuduz gibi ısırılma olayları sonucunda oluşan yaralanma ve ölümler

Yapı Kredi eğitim güvencesi sigortası ile yukarıdaki kazalardan herhangi biri gerçekleştiği zaman, çocuğunuzun eğitimi için ödenek alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   2016 Yılında En Çok Kâr Eden Bankalar

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.