Bayram kredisi kampanyası düzenleyen bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası “şeker gibi bayram kredisi” sloganı ile kredi kullandırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük  ve en çok tercih edilen özel bankalarından biri olan Yapı Kredi bayram kredisi kampanyası ile elde ettiği bu unvanı ne kadar hak ettiğini bir kere daha gözler önüne seriyor.

Yapı Kredi Bayram Kampanyası 

36 ay taksitle günde 10 lira ödeyerek 9 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel kredi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası bayram kredisi ile yüzde 1.23 ihtiyaç kredisi faiz oranı ile kredi kullanma imkanı sunuyor.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Hesaplama 

Yapı Kredi kredi hesaplama makinesi üzerinden kullanmak istediğiniz kredi tutarına girerek kredi hesaplaması yapmanız mümkündür. 36 ay vadeli 9 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 324 lira olurken Yapı Kredi kredi dosya masrafı olarak 45 lira talep edilmektedir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvurusu 

Bayram kredisi kullanmak isteyen kişilerin Yapı Kredi kredi başvuru formu doldurmaları yeterli olacaktır. Bunun için Yapı Kredi internet şubesi müşterileri direkt olarak internet şubesi üzerinden krediler bölümünden kredilerini kullanabilirken yine Yapı Kredi şubeleri üzerinden de kredi başvurusunda bulunmaları mümkündür.