İhtiyaç kredisi kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam eden Yapı Kredi Bankası müşterilerine kredi başvurusu için pek çok kolaylık sunmaktadır. İnternetten kredi başvurusu gibi pek çok yeniliğe imza atan Yapı Kredi aynı zamanda SMS kredi başvurusu içinde seçenekler sunulmaktadır.

Yapı Kredi SMS Kredi 

Sadece tek bir kısa mesaj göndererek hemen kredi başvurusunda bulunmak, nakit ihtiyaçlarını hemen gidererek ödemelerinizi 48 aya kadar vadelendirmek için tek yapmanız gereken Yapı Kredi Bankası SMS kredi hizmetinden yararlanmaktır.

Türkiye’nin en güçlü özel bankalarından biri olan Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından seçimde bulunmak ve 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken tek bir kısa mesaj göndermeleridir.

Yapı Kredi SMS İle Kredi Başvurusu 

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden Bireysel yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaralarını eklemeleri ve yine her birinin arasında birer boşluk bırakarak aylık gelir tutarlarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesaj metnini 4411 numarasına göndermeleri yeterli olacaktır.

Ayrıca sms dışında Yapı Kredi üzerinde kredi başvurularını internet üzerinden rahatlıkla yapabilir veya kredi başvurunuzun sonucun sorgulayabilirsiniz.