İhtiyaç kredisi kampanyaları ile adından her zaman söz ettiren Yapı Kredi Bankası yılbaşı kredi kampanyası ile de beklentileri fazlası ile karşılıyor. Yapı Kredi yeni yıl kredisi ile sizde tüm nakit ihtiyaçlarınız için çok daha cazip koşullar ile şimdi ihtiyaç kredisi kullanabilir, ödemesini ise 36 ay vadeli olarak çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi 36 ay vadeli 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık ödemeleri 189,18 lira oluyor. Yani aylık sadece 189 lira ödeme ile 5000 TL kredi kullanabilir, krediniz ile yeni yıla istediğiniz gibi bir başlangıç yapabilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi  başvurusu için Yapı Kredi Bankası şubeleri ve ATM’lerini kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda Yapı Kredi internet şubesi müşterisi iseniz adınıza tanımlı olan kredinizi internet şubeniz üzerinden hemen kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak internetten kredi başvurusu yapmak istiyorum diyen kişiler için de Yapı Kredi internet sitesi üzerinden online kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yapı Kredi başvuru sonucu için ise yine Yapı Kredi sitesi üzerinden ve Yapı Kredi müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kimlik numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.Yılbaşı kredisi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.