Gerek borçlarınızı kapatmak gerekse de evinizi baştan yenilemek ya da eğitim giderlerinizi karşılamak için kullanabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisi ile artık ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek yok. Kışa özel yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası müşterilerine isterlerse düşük komisyonlu isterlerse de dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunuyor. 10 bin lira ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerine sadece yüzde 1,34 gibi diğer bankalara oranla çok daha düşük bir kredi faiz oranı sunan Yapı Kredi Bankası aynı zamanda internetten kredi başvurusu formu doldurmanıza da olanak sağlıyor.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu için sadece Yapı Kredi internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli olurken Yapı Kredi internet şubesi kullanıcıları için ise hesaplarına tanımlanan hazır kredi limiti bulunuyor. Sizde hemen Yapı Kredi internet şubesi üzerinden hesabınıza ulaşarak krediler bölümünü kontrol edebilir, adınıza tanımlı bulunan kredi tutarı bulunuyor ise hiçbir başvuruda bulunmadan buradan hemen kredinizi kullanabilir, nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderirken ödemelerinizi ise 36 aya kadar taksitlendirerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yine Yapı Kredi şubeleri üzerinden Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile şahsen başvuruda bulunarak kredinizi aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz. Günümüzde kredi notu yüksek olan kişilerin kredi kullanmaları son derece kolaylaştırılırken kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar ise her geçen gün azalmaktadır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen kişilerin mutlaka kredi notu ortalamalarını yükseltmeye çalışmaları gerekmektedir.