En çok kredi kullandıran bankalar arasında yer alan Yapı Kredi müşterilerinin acil nakit para ihtiyaçlarına yanıt vermek için pek çok farklı kredi paket seçeneği sunmaktadır. Düşük tutarlı acil nakit para ihtiyacı duyan müşterileri için Yapı Kredi 1000 TL kredi paketi seçeneği sunmaktadır.

Yapı Kredi 1000 TL 12 Ay 

Düşük tutarlı ve kısa vadeli kredi kullanmak isteyen kişiler için Yapı Kredi 1000 lira kredi tutarını 12 ay vadeli olarak kullandırmaktadır. Bu kredi paketini tercih eden kişilerin aylık ödemeleri ise sadece 92 lira olmaktadır. Toplam kredi geri ödemesi ise 1.108 lira olup Yapı Kredi dosya masrafı olarak ise sadece 5 lira ücret talep edilmektedir.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilerin Yapı Kredi Bankasını tercih etmeleri durumunda kredi başvuru işlemlerini farklı pek çok kanal üzerinden yapmaları mümkündür. Bunlardan ilki Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile beraber Yapı Kredi şubeleri üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurarak şahsen başvuruda bulunmaktır.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu 

Kredi başvurusu için Yapı Kredi SMS Kredi başvuru yöntemini tercih eden kişilerin cep telefonlarının SMS bölümüne girerek Bireysel yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kimlik numaranızı ve aylık gelir tutarınızı yazarak oluşturduğunuz kısa mesajı Yapı Kredi Bankası SMS kredi başvuru numarası olan 4411 numarasına göndermeniz yeterlidir.

Yine Yapı Kredi ATM zinciri üzerinden ve Yapı Kredi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurmanız mümkündür. Yine internet sitesi üzerinden de Yapı Kredi kredi hesaplama işlemini de yapmanız mümkündür.