Wings kredi kartı, seyahat etmeyi sevenler için Akbank tarafından çıkarılan bir kredi kartıdır. Wings kredi kartı başvurusu yapmak için hangi adımları izlemeniz gerektiğini öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyun.

Wings kredi kartı yurt içinde ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerden mil puan kazanmanızı sağlar. Yani Wings kredi kartı ile harcadıkça mil puan kazanırsınız. Daha sonra bu mil puanlarla seyahat edersiniz.

Wngs kredi kartı ile Axess üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda chip para biriktirirsiniz. Bu chip paralarınız mil puana çevrilir. Böylece biriken mil puanlarınızı seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Wings kredi kartı size ayrıca Avans Mil Puan kullanma imkânı da tanır. Harcamalarınızı TL, USD ya da EUR olarak ekstrenize yansıtmanız mümkündür.

Wings Kredi Kartının Avantajları Nelerdir?

Seyahat etmeyi seviyorsanız ve seyahatinizi mil puanlarınızla gerçekleştirmenizi sağlayan Wings kredi kartı kullanmak istiyorsanız bu kredi kartına bir başvurunuz sonucunda sahip olabilirsiniz. Wings kredi kartı size tüm seyahatlerinizde avantajlar sunar. Üstelik biriktirdiğiniz mil puanları seyahatlerinizde kullanmak için Akbank Telefon Şubesini aramanız uçak biletinizi almanız yeterlidir.

Mil puanlarınızı anlaşmalı Wings Style üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Wings kredi kartı kullanıcıları için oluşturulmuş Wings mil Programından haberdar olmanız yararınıza olacaktır. Bu programda kontenjan sınırı, sezon farkı ve havayolu kısıtlaması yoktur.

Wings kredi kartı sayesinde havalimanı transfer hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Havalimanı Shuttle hizmeti sizi istediğiniz saatte istediğiniz adresten alan ve istediğiniz adrese bırakan bir hizmettir. Ancak bu hizmetin sadece İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da verildiğini not edelim.

Wings Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çok seyahat eden biriyseniz Wings kredi kartı kullanarak yaptığınız seyahatleri avantaja dönüştürebilirsiniz. Wings kredi kartı başvurusu yapmak için Akbank şubesine gitmenize gerek yoktur. Başvurunuzu Akbank websitesinden yapmanız mümkündür.

Başvuru için websitesinde Wings kredi kartı sayfasına dair bilgilerin bulunduğu sayfaya girmeniz ve bu sayfadaki başvur düğmesine bastığınızda karşınıza açılacak penceredeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Bu forma adınızı, soyadınızı, telefon numaranızı, T.C. kimlik numaranızı yazarak başvurmak istediğiniz kredi kartını seçmelisiniz. Akbank müşteri temsilcisi sizin başvurunuzu teyit edecek ve kartınızı adresinize gönderecektir.