Web’de Mevduat ile Nasıl İşlem Yapılır?

Web’de Mevduat Denizbank tarafından birikimlerini değerlendirmek isteyen müşterilere sunulan bir mevduat ürünüdür. Paranızı doğru yerde yatırmak ve doğru şekilde kazanç elde etmek istiyorsanız Web’de Mevduat ürününden yararlanabilirsiniz. 

Web’de Mevduat bir Denizbank mevduat ürünü olarak müşterilere sunulmaktadır. Bu ürün “Tık’ır Tık’ır kazandıran Web’de Mevduat!” sloganıyla banka tarafından parasını doğru yerde değerlendirmek isteyen müşteriler için oluşturulmuştur. Bu ürün sayesinde isterseniz birikimlerinizi şubeye gitmeden internet bankacılığı ya da MobilDeniz aracılığıyla değerlendirebilirsiniz.

Web’de Mevduat ürünü size avantajlı faiz oranları da sunar. Siz de iyi kazanç sağlayacak bir mevduat ürünü arıyorsanız Web’de Mevduat, iyi bir seçenek olabilir. Web’de Mevduat özelliklerini ve bu ürün ile işlem yaparken izleyeceğiniz işlem adımlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Web’de Mevduat Ne İşe Yarar?

Web’de Mevduat, birikimlerinizi şubeye gitmeden değerlendirebileceğiniz bir üründür. Bu sayede internet bankacılığı ya da MobilDeniz uygulaması üzerinden vadeli mevduat hesabı açabilir, avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Bu hesap TL, USD, EUR hesabı olabilir. Bu para birimlerindeki birikiminize özel avantajlı faiz oranları uygulanır. Ancak hesabınızı 1000 TL ve üzeri tutarlarda açmanız gerekmektedir. Altın hesabı isterseniz bulundurmanız gereken asgarî miktar 10 gramdır.

Denizbank müşterisi olup olmamanız Web’de Mevduat ürününden yararlanmak için izlemeniz gereken adımları etkilemektedir. Denizbank müşterisi iseniz Web’de Mevduat ürünü ile işlem yapabilmek için internet bankacılığını ya da MobilDeniz uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu işlemler için fazladan bir şey yapmanıza gerek yoktur. Uygulamalara anında giriş yapmanız mümkündür.

Web’de Mevduat ile Nasıl İşlem Yapılır?

İnternet bankacılığına ya da MobilDeniz uygulamasına giriş yaptıktan sonra yapmanız gereken şey vadeli mevduat hesabı oluşturmak ve birikiminizi bu hesaba aktarmaktır. Eğer Denizbank müşterisi iseniz ve fakat bu işlem kanallarını hiç kullanmadıysanız, bu durumda T.C. kimlik numaranız, kredi kartınız ya da banka kartınızla kullanıcı adınızı, parolanızı ve şifrenizi oluşturmanız gerekecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Emekli Promosyonu Almak İçin Üç Yıl Taahhüt Şart

Denizbank müşterisi değilseniz Web’de Mevduat ürününden yararlanabilmek için Dijital Deniz dünyasıyla tanışmalı ve başvurunuzu yapmalısınız. Başvurunuzun ardından müşteri temsilcisi sizi verdiğiniz adreste ziyaret edecek ve hesabınızı oluşturacaktır. Bu işlemin ardından siz de internet bankacılığından ya da MobilDeniz uygulamasında vadeli mevduatınızı izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.