Bu yazımızda sizlere “ Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? ” konusu ele alıcaz.Bankacılık Düzenleme Denetleme Kurumu tarafından kredi kartı ile yapılan aşırı harcamaların azaltılabilmesi için kredi kartına taksit sınırlandırılması getirilmesi ile beraber taksitle akıllı telefon almak yasaklanırken aynı zamanda uzun vadeli elektronik alışverişi de tarihe karışmış oldu. Ancak bankalar kredi kartı ile taksitli alışveriş sınırlaması getirilmesi ile beraber kredi kampanyaları düzenlemeye başladı. Bu bankalardan biri de Odeabank. Odeabank teknokredi adı verdiği kredi paketi ile Vatan Bilgisayar başta olmak üzere pek çok teknoloji marketi ile anlaşmalı olarak kredi kullanımına izin veriyor.

Vatan Bilgisayar Odeabank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar Odeabank kampanyası için tek yapmanız gereken kısa mesaj göndererek Odeabank SMS başvurusu işleminde bulunmak. Zaten birkaç dakika içerisinde Odeabank kredi başvuru sonucu tarafınıza yine SMS olarak gönderiliyor ve bu sayede kredi kullanıp kullanamayacağınızı öğrenmiş oluyorsunuz. Odeabank Vatan Bilgisayar kredisi kullanmak için onay almanız yeterli oluyor.

Taksitle akıllı telefon almak için bundan sonrasında tek çekim ya da nakit olarak cep telefonunuzu Vatan Bilgisayar’dan satın alıyorsunuz ve ödemenizi gerçekleştiriyorsunuz. Ardından Odeabank PTT kredisi için PTT şubelerinden ya da Odeabank şubeleri üzerinden 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullandırılıyor ve bu sayede ödemenizi taksitlendirmiş oluyorsunuz.