Kredi kartına taksit sınırlaması getirilmesi ile beraber sıkıntıya giren perakende elektronik mağazaları bankalar ile anlaşma yoluna gitmeyi tercih ederken Vatan Bilgisayar kredi paketlerinde Odeabank üzerinden hizmet vermektedir. Vatan Bilgisayar Odeabank kredisi ile 48 ay vadeli elektronik alışverişi yapabilir, taksitle akıllı telefon almanın yanı sıra mağazada satılan dev ekran televizyonlar ve beyaz eşyalar da dahil olmak üzere alışverişlerinizi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz.

Odeabank Vatan SMS

Kampanyadan yararlanarak kredi kullanmak isteyen kişilere iki farklı seçenek sunulmaktadır. Bunlardan ilki Odeabank Vatan kredisini kullanmak için Vatan Bilgisayar şubeleri içerisinde yer alan Odeabank standı üzerinden kredi başvurusunda bulunmaktır.

Burada bulunan banka yetkilisi kredi başvurunuzu almakta ve hemen sonuçlandırarak kredi kullanımını onaylamaktadır. Daha sonra talep ettiğiniz kredi tutarının yatırıldığı Odeabank bankamatik kartı tarafınıza teslim edilmekte ve ödemenizi bu kart ile anında yapmanız sağlanmaktadır.

Dilerseniz tam satın alacağınız ürün tutarı kadar kredi kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz de fazla miktarda kredi kullanarak paranızın üstünü Odeabank bankamatikleri üzerinden nakit olarak ta çekme imkanınız bulunmaktadır.

SMS Kredi Başvurusu

Kredi başvurusunu SMS göndererek yapmak isteyen kişilerin ise VATAN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra yeniden aralarında birer boşluk bırakarak kimlik numarası ve alışveriş tutarlarını ( ya da kullanmak istedikleri kredi tutarını) Odeabank Vatan Bilgisayar SMS numarası olan 8444 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Vatan bilgisayarın kampanyaları ve kredi hakkında daha detaylı bilgiyi isterseniz size en yakın vatan bilgisayar şubelerinden veya vatan bilgisayar telefon numaraları ( 0850 222 56 56 ) üzerinden kredi başvurusu yapabilir veya başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.