Vakıfbank’tan Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi

Borsa Ne İşe Yarar?

Vakıfbank 63. kuruluş yıl dönümüne özel taksitli ihtiyaç kredisi veriyor. Müşterilerine özel faiz oranları ve taksit tutarlarıyla çok avantajlı ihtiyaç kredisi sunuyor. 

Eğer avantajlı ihtiyaç kredisi arıyorsanız Vakıfbank’ın verdiği 63. kuruluş yıl dönümüne özel ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu kredi Vakıfbank tarafından hem kamu personellerine hem özel sektör çalışanlarına hem de emeklilere sunulmaktadır. Kamu personellerine verilen ihtiyaç kredisine uygulanan faiz oranları daha düşük olmakla birlikte bu kredinin ayrıntılarına başka bir yazımızda yer vereceğiz. Bu yazımızda özel sektör çalışanlarını ve emeklileri ilgilendiren Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve detaylarını bulacaksınız.

48 Aya Varan Vadelerle İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’tan uygun faiz oranlarıyla ve 48 aya varan vadelerle 90 bin TL’ye kadar masraflı ya da masrafsız ihtiyaç kredisi almanız mümkündür. En az 1000 TL tutarında ve 3 ay vadeyle alınabilen bu ihtiyaç kredisi için belirlenen azami kredi tutarı 90 bin TL ve en uzun vade seçeneği 48 aydır. Bu kredilere uygulanan faiz oranları değişkenlik göstermekte ve yüzde 1,15’ten yüzde 1,24’e kadar değişmektedir. Krediye uygulanacak faiz oranları pek çok unsura bağlıdır.

Vakıfbank’ın yaptığı bu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında uygulanacak yüzde 1,19, yüzde 1,15 ve yüzde 1,24 faiz oranları krediyi aldığınız gün açacağınız kredi hesabına bir tane yeni düzenli fatura talimatı tanımladığınız zaman geçerli olmaktadır. Bu faiz oranları alacağınız kredi tutarına ve geri ödeme vadesine göre değişmektedir. Bu tutarları, vadeleri ve faiz oranlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü İhtiyaç Kredisi Tutarları

1.000 – 10.000 TL masraflı kredi için

Vade Aralığı: 3 – 48 Ay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Vakıfbank Kiralık Kasa Hizmeti

Faiz Oranı: Yüzde 1,20

Kredi Tahsis Ücreti: Yüzde 0,5 + BSMV

1.000 – 10.000 TL masraflı kredi için

Vade Aralığı: 3 – 48 Ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,19 (kredinin alındığı gün açılan kredi hesabına bir yeni düzenli fatura talimatı tanımlanırsa)

Kredi Tahsis Ücreti: Yüzde 0,5 + BSMV

10.001 – 90.000 TL masraflı kredi için

Vade Aralığı: 03 – 48 Ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,16

Kredi Tahsis Ücreti: Yüzde 0,5 + BSMV

10.001 – 90.000 TL masraflı kredi için

Vade Aralığı: 3 – 48 Ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,15 (kredinin alındığı gün açılan kredi hesabına bir yeni düzenli fatura talimatı tanımlanırsa)

Kredi Tahsis Ücreti: Yüzde 0,5 + BSMV

1.000 – 90.000 TL masrafsız kredi için

Vade Aralığı: 3 – 48 Ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Kredi Tahsis Ücreti: Yok

1.000 – 90.000 TL masrafsız kredi için

Vade Aralığı: 3 – 48 Ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,24 (kredinin alındığı gün açılan kredi hesabına bir yeni düzenli fatura talimatı tanımlanırsa)

Kredi Tahsis Ücreti: Yok

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vakıfbank kuruluş yıl dönümü ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Başvuru için bankaya bir SMS göndermeniz yeterlidir. Bu SMS’in içeriğine aralarında birer boşluk bırakarak KREDI T.C. kimlik numaranız ve aylık geliriniz yazmalısınız. Bu SMS’, 5724’e gönderdiğiniz zaman başvurunuzu iletmiş olursunuz. Ancak bankaya bu şekilde yaptığınız başvurunun kabul edilebilmesi için Vakıfbank müşterisi olmanız şarttır.

Vakıfbank müşterisi iseniz SMS ile ya da Vakıfbank çağrı merkezini yani telefon bankacılığını arayarak başvuru yapmanız mümkündür. Vakıfbank müşterisi değilseniz ve kuruluş yıl dönümüne özel krediden yararlanmak istiyorsanız bir Vakıfbank şubesini ziyaret etmeniz ve kredi başvurunuzu şubeden yapmanız gereklidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.