Her yıl başında kredi düzenleyerek gelenekselleştirdiği yeni yıl kredi kampanyası ile Vakıfbank müşterilerine yeni yıla çok daha mutlu bir şekilde girme şansı veriyor. Vakıfbank yılbaşı kredisi kampanyası ile 2016 yılına özel olarak müşterilerine 50 bin lira ihtiyaç kredisi kullanma imkanı verirken aynı zamanda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi vadesi sunuyor.

Vakıfbank yeni yıl kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,35 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Üstelik dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere de Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak sadece yüzde 1,43 faiz oranı uygulanıyor. Şimdi Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için tek bir kısa mesaj göndermeniz de yeterli. Vakıfbank SMS yılbaşı kredisi başvurusu için YENIYIL yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmanız ve bu mesajı 5724 numarasına göndermeniz yeterli.

Vakıfbank yeni yıl kredisi başvurusu için buna ek olarak ihtiyaç kredisi başvuru evrakları ile en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret etme imkanınız da bulunuyor. Vakıfbank SMS kredi başvurusu kanalını kullanan kişilerin Vakıfbank kredi başvuru sonucu ise sadece dakikalar içerisinde mesaj gönderilen cep telefonu numarasına kısa mesaj olarak gönderiliyor. Bu sayede kredi onayı alınması çok daha kolaylaşıyor. Kredi ön onayı alan kişilerin kredi başvuru evrakları ile Vakıfbank şubelerini ziyaret etmeleri halinde ise hemen kredileri kullandırılıyor.