POS (Point of Sale) alışverişinizi kart kullanarak tamamlamanızı sağlayan elektronik bir cihazdır. Vakıfbank üye işyerleri tek ödeme yapabilirken Vakıfbank World üye iş yerleri hem taksitli hem de tek ödeme yapabilmektedirler.

Bunu kullanan iş yerleri müşteriye wold puan kazandırıp kullandırtarak daha çok müşteriye ulaşabilirler. Vakıfbank işyerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda pek çok pos seçeneği sunmuştur. Sabit POS, Mobil POS, Döviz POS, Mail-Order POS, Doktor POS, Sanal POS, Temassız POS gibi ürünler bulunmaktadır. Vakıfbank World Üye İşyerleri dönemsel Joker Vadaa Kampanyalarına otomatik olarak dâhil edilmektedirler.

POS Destek Hattı

0212 453 60 54 numaralı POS Destek Hattı ile POS arızalarınızı sorgulayabilir ya da POS işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Ayrıca 0850 220 0 724 numaralı iletişim hattına da öneri ve şikâyetlerinizi bildirebilir, bankacılık işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Yazar Kasa POS nedir ve Kimler Kullanır?

EFT-POS özelliğini bir arada bulunduran cihazlara yazar kasa POS denir. Seyyar EFT-POS cihazı kullanan işyerleri, yol kenarı otopark hizmeti veren şirketler de yeni nesil EFT-POS’u kullanmak zorundadırlar. Bu yazarkasaları almak için kişiler öncelikle vergi dairesinden izin almalıdırlar daha sonra bu izin ile bankalardan veya cihazı satan firmalardan ürünü alıp faturayı temin etmelidirler.

Vakıfbank Pos Destek Hattı

Vakıfbank Pos Destek Hattı

Fatura tarihinden itibaren 90 gün içinde cihazların kayıt ettirilmesi gerekmektedir ve uygulamanın yüklenmesi için en yakın VakıfBank şubesine vergi dairesi izin belgesi ve cihaz sicil numarası ile birlikte gidilmelidir. Vakıfbank POS destek hattı sayesinde sorunlarını kısa sürede kalıcı çözümler sağlayabilirsiniz. POS Destek Hattını arayıp kişisel bilgilerinizi girdikten sonra işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.