Vakıfbank iş ilanları arasında en çok başvuru gerçekleştirilenlerden biri olan Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı için tarih açıklandı. Vakıfbank insan kaynakları tarafından yapılan duyuru ile beraber banka 28 Aralık 2015 tarihinde müfettişlik sınavı için başvuruların başlayacağını açıkladı.

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı son başvuru tarihi ise 15 Ocak 2016 olarak belirlendi. Yani Vakıfbank müfettiş alımı için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin en geç 15 Ocak tarihine kadar başvuru formunu doldurmaları gerekiyor. Vakıfbank müfettiş yardımcılığı başvurusu için ise sadece bankanın internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabiliyorsunuz.

Yani konu ile ilgili başka internet sitelerinin açtığı ilanlara itimat etmeyiniz ve başvurunuzu sadece Vakıfbank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları kategorisinde açılan bölümden yapınız. Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınav tarihi ise 28 Şubat 2016 olarak belirlenmiş durumda. Vakıfbank sınavı sadece İstanbul ve Ankara olmak üzere 2 şehirde gerçekleştirilecek ve başvurusu kabul edilen ilgili şartları taşıyan kişiler sadece bu illerde sınava girebilecek…