Türkiye’nin güçlü bankaları arasında yer alan ve uzun yıllardır finans sektöründe hizmet veren Vakıfbank kredi kullanarak nakit para ihtiyaçlarını gidermek isteyen müşterilerine de farklı seçenekler sunmaktadır Bunlardan biride Vakıfbank kredili bankomat hizmetidir. Vakıfbank kredili mevduat hesabı (Vakıfbank KMH) her ihtiyaç duyduğunuz anda nakit para arayışlarını mümkün olan en iyi koşullarda kolaylıkla karşılamanızı sağlamak üzere sunulan bir hizmettir.

Vakıfbank KMH Başvurusu SMS

Vakıfbank kredili bankomat hesabı açtırmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri farklı yöntemler bulunmakla beraber bunlardan biride SMS başvuru yöntemidir. Her ihtiyaç duydukları anda nakit para kullanmak isteyen kişilerin Vakıfbank KMH SMS başvurusunda bulunmak için tek yapmaları gereken cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne girerek büyük harflerle KMH yazıp ardından bir boşluk bırakarak kimlik numaralarını ve kullanmak istedikleri kredili bankomat tutarını yazarak oluşturdukları bu kısa mesajı 5724 numarasına göndermektir.

Vakıfbank Kredili Bankomat Limiti Arttırma SMS

Kullandığı hesabın bakiyesini yetersiz bulan kişilerin Vakıfbank limit artırım talebi SMS ile yapma imkanları da bulunmaktadır. Vakıfbank KMH limit arttırma SMS ile yapılmak isteniyorsa bu durumda kişinin 5724 numarasına kısa mesaj metnine KMH yazdıktan sonra ardından bir boşluk bırakarak kimlik numalarını ve talep ettikleri kredili mevduat hesabı limitini yazarak oluşturdukları kısa mesajı göndermeleri yeterli olacaktır.

Vakıfbank Kredili Mevduat Hesabı

Kredili mevduat hesabı açtırmak isteyen kişilerin Vakıfbank internet sitesi üzerinden ya da Vakıfbank mobil şube üzerinden de hesap açma imkanı bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka yüksek kredi notu ortalaması olması ve buna ek olarak bozuk kredi sicili sorunu yaşamamaları gerekmektedir. Aksi durumda başvuralarının onay alması son derece zordur.

Hesabı kullanan kişilere günlük faiz uygulanmakta olup Vakıfbank kredili bankomat faizi olarak uygulanan rakamlar bankanın internet sitesinden günlük olarak güncellenerek ilan edilmektedir. Kullanmadığı tutarda yüksek limiti bulunan kişiler ise Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 0850 222 0 724 üzerinden ya da hesaplarının bulunduğu şube üzerinden şahsen başvuruda bulunarak Vakıfbank kredili bankomat limit düşürme başvurusunda bulunma imkanına sahiptir. Bu sayede limitleri güncellenerek istedikleri seviyeye çekilecektir.