Acil para lazım diyen kişiler için geliştirilen nakit avans kredi kartından taksitle ödeyebileceğiniz şekilde nakit para çekmenizi sağlayan özel bir sistemdir. Bu sayede kredi kartından para çekmek zorunda kaldığınız durumlarda günlük faiz ödeme yükünden kişiler kurtarılmakta ve acil para ihtiyaçları çok daha kolay bir şekilde karşılanabilmektedir.

Vakıfbank Kredi Kartı Nakit Avans 

Müşterilerine kredi kartından nakit avans çekme hizmeti sunan bankalardan biride Vakıfbank’tır. Vakıfbank nakit avans hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin yararlanabilecekleri farklı yöntemler bulunmaktadır.

Vakıfbank ATM Nakit Avans 

Vakıfbank kredi kartı kullanıcıları tüm Vakıfbank ATM’leri üzerinden günün her saatinde diledikleri anda nakit avans çekme imkanına sahiptir. Bunun için tek yapmanız gereken kredi kartınız ile size en yakın olan ATM üzerinden menü bölümünden nakit avans butonunu seçmek ve çekmek istediğiniz tutarı girerek taksitlendirmektir. Bunun ardından her ay çektiğiniz tutarın ödemeniz gereken taksit miktarı kredi kartı ekstresine yansıtılır ve aynı zamanda asgari ödeme tutarına dahil edilir. Yani bu tutarı aylık olarak düzenli bir şekilde yatırmanız gerekir. Aksi durumda kredi notu ortalamanız olumsuz etkilenirken aynı zamanda kredi kartı kullanıma kapatılır.

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans Faizsiz 

Dönemsel düzenlenen kampanyalar ile 1000 TL taksitli nakit avans kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak faizsiz nakit avans kullanımıma izin verilmekte olup şu anda geçerli olan kampanya ile 9 taksitle nakit avans kullanımı için 5000 TL ‘ye kadar nakit avans kullanımına izin verilmektedir.