Ülkemizde en çok konut kredisi kullandıran bankalar sıralamasında ilk sıralarda yer alan Vakıfbank sarı panjur konut kredisi paketleri ile müşterilerinin çok daha avantajlı koşullar altında yeni evlerini satın almalarını sağlamaktadır. Sunulan çok sayıdaki Vakıfbank konut kredisi paketleri sayesinde kendinize en uygun olan paketi belirleyerek daha avantajlı konut kredisi kullanmanızı mümkün kılan banka aynı zamanda esnek ödeme planları ile tüm hakimiyetin sizde olmasını mümkün kılmaktadır.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranı 

Diğer bankaların uyguladığı konut kredisi faiz oranları ile karşılaştırıldığında Vakıfbank konut kredisi faiz oranı çok daha cazip bir oran olarak öne çıkarken banka yine dönemsel kampanyalar düzenleyerek kredi faiz oranlarını daha da aşağıya çekmektedir.

Vakıfbank internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz Vakıfbank kredi hesaplama makinesi sayesinde sizde hemen kullanmak istediğiniz konut kredisi tutarı için ödemeniz gereken aylık taksit tutarını hesaplayarak kredi başvurunuzu şekillendirebilirsiniz.

Vakıfbank konut kredisi hesaplama işlemlerinizin ardından belirleyeceğiniz uygun kredi tutarı ve konut kredisi vade seçeneği ile sizde hayallerinizi süsleyen evinizi çok daha uygun koşullarda satın almanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.