Kış mevsiminin zorlu şartlarını daha kolay atlatmak isteyen kişilere Vakıfbank sarı panjur konut kredisi kampanyası ile destek vermeye devam ediyor. Düzenlediği özel kredi kampanyaları ile konut kredisi faiz oranları için daha düşük rakamlar sunarken aynı zamanda isteyen kişiler için dosya masrafsız konut kredisi kullanımına da izin veriyor.

Bu kışı kendi evlerinde geçirmek isteyen kişiler için kaçırılmayacak konut kredisi faiz oranları sunan banka Vakıfbank yeni yıl kredisi ile 120 ay vadeli konut kredisi kullanımına izin veriyor. Kampanya kapsamında Vakıfbank konut kredisi faiz oranları yüzde 1,15 olarak uygulanırken dosya masrafsız konut kredisi kullanımına izin veriliyor.

Vakıfbank kışa özel sarı panjur konut kredisi kampanyası kapsamında ise ekspertiz ücreti olarak ise sadece 600 lira tahsil ediliyor. Kampanyadan ilk kez konut kredisi kullanacak olan kişilerin yanı sıra daha önce bir başka bankadan konut kredisi kullanan kişiler de konut kredisi transferi talebinde bulunarak yararlanabiliyorlar. Kampanyadan yararlanan kişilerin 120 ay vadeli 100 bin lira konut kredisi kullanmaları halinde aylık ödemeleri 1.540 lira oluyor…