Vakıfbank Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Borsa Ne İşe Yarar?

Kamuda çalışanlara kredi kampanyası düzenleyen Vakıfbank çok daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullanımına olanak sağlıyor. Diğer bankalardan farklı olarak ihtiyaç kredisi kampanyalarının yanı sıra konut kredisi seçenekleri de sağlamaktadır.

Şimdi Al 2017’de Öde Ertelemeli Kredi Kampanyası 

Vakıfbank kamu çalışanlarına ihtiyaç kredisi paketinde şimdi artık kaçırılmayacak erteleme fırsatı sağlanıyor. Yine isteyen kişilere yönelik olarak 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanma imkanı da verilmektedir. 70 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanımına izin veren Vakıfbank kredi faiz oranlarında da indirime gitmektedir.

Vakıfbank Kamu Personeline Kredi 

Bu paketten yararlanmak isteyen kişilerin sadece kamu çalışanı olduğunu kanıtlamaları yeterlidir. Vakıfbank kredi tahsis ücreti ödeyen kişiler için daha düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları uygulanırken dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için ise daha yüksek faiz oranları uygulanmaktadır.

Vakıfbank dosya masrafı olarak çekilen kredi tutarına bağlı olarak değişmekle beraber 250 lira ile 350 lira arasında değişmektedir. 48 ay vadeli 50 bin lira kredi kullanmak isteyen kişilerin aylık ödemeleri 1.450 lira olurken dosya masrafı ödeyen kişilerin ise aylık ödemeleri 1.446 liraya düşmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR :   Fibabanka Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

CEVAP VER

Lütfen yorum yapınız.
Lütfen adınızınızı giriniz.