Her türlü ihtiyaç için müşterilerine nakit kredi desteği sağlayan Vakıfbank ihtiyaç kredisi  kampanyaları ile acil para ihtiyaçlarınızı oldukça uygun koşullarda karşılamaktadır. Bankanın ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorum diyen müşterilerinden aldığı tek eleştiri ise düşük kredi notuna kredi onayı konusunda çekimser davranması ve çoğu zaman kredi reddi için karar vermesidir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu 

İnternet tabanlı hizmetler konusunda oldukça kaliteli hizmetler sunan Vakıfbank SMS kredi başvurusu için de hizmet sağlamaktadır.

İnternetten kredi başvurusu işleminde bulunmak isteyen kişilerin Vakıfbank internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekmektedir. Vakıfbank internet şubesi kullanıcılarının ise hazır kredi limitleri bulunmakta olup özellikle de yüksek kredi notu ortalaması olan kişilerin kredi limitleri hazır olarak tutulmaktadır.

Vakıfbank Kredi Hesaplama 

Kullanmak istediği kredi tutarı için ne kadar aylık ödeme yapacağını belirlemek isteyen kişiler Vakıfbank kredi hesaplama makinesi üzerinden bu işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Vakıfbank internet sitesi krediler kategorisinden ulaşabileceğiniz bu makine üzerinden gerçekleştireceğiniz kredi hesaplama işlemlerinizin ardından dilerseniz örnek ödeme planı tablonuzu da görebilirsiniz. Bu tablo sayesinde kullanmak istediğiniz kredi tutarı için toplamda ödeyeceğiniz ana para ve faiz yükünü de inceleme imkanınız bulunmaktadır.

Vakıfbank Bayram Kredisi 

Geleneksel bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank bayram kredisi paketleri için oldukça düşük ihtiyaç kredisi faiz oranları sunmaktadır. Vakıfbank şeker bayramı kredisi ve kurban bayramı kredisi olmak üzere yılda 2 kere bayram kredisi kampanyaları düzenlerken bu kampanyalar kapsamında dosya masrafsız ihtiyaç kredisi kullanımına da izin vermektedir.