Eğitim, sağlık, dekorasyon, borç kapatma, tatil, düğün, evlilik ve daha birçok ihtiyacınız için nakit paranız Vakıfbank’ta hazır. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri ile her ihtiyaca uygun Vakıfbank ihtiyaç kredileri mevcut. Gerekli nakit ihtiyacınızı karşılayan ve kefilsiz kredi için siz de kredi başvurularınızı Vakıfbank’tan yapabilirsiniz. 60 aya varan vade seçenekleri ile uygun ödeme avantajı Vakıfbank’ta. %1,10’dan başlayan faiz oranları ile bireysel ihtiyaç kredisi, ipotek karşılığı kredi, kredi kartı borç transfer kredisi ve çok daha fazlası için sizler için araştırma yaptık. Çalışanlara, emeklilere, ev hanımlarına kredi veren banka, tüm ihtiyaçlarınıza özel seçenekler sunuyor. Evinizin eşyalarını mı değiştireceksiniz? Yüksek lisans programı için paraya mı ihtiyacınız var? Ailece tatile gitmek mi istiyorsunuz? Evlenecek misiniz? Tüm ihtiyaçlarınıza uygun kredi, Vakıfbank şubelerinde. Gelir belgesi ve nüfus kağıdı ile yapacağınız bireysel ihtiyaç kredileri ve çok daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

%1,39’tan başlayan Parmağınızın ucundaki kredi 36 ay vade seçeneği ile sunuluyor. 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kefilsiz kredi Vakıfbank şubelerinde. %1,60 vade ile Taksitli ihtiyaç kredisi seçenekleri de 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Evlenenlere özel uygun seçenekler sunan Evlilik kredisi %1,11’den başlayan faiz olanakları ile düğün masraflarınızı hafifletiyor. Eğitim ihtiyaçlarınızı ertelemeyin. Üniversite, yüksek lisans, yeni bir dil programı ya da yurt dışı eğitim için paranızı denkleştiremiyorsanız, eğitim ihtiyaçlarına özel %1,10’dan başlayan eğitim kredisi Vakıfbank’ta. Daha yüksek meblağlı ihtiyaçlarınız için, Vakıfbank’tan ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. %1,15 faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleri için ipotek karşılığı ihtiyaç kredisi Vakıfbank şubelerinde. Üzerinize kayıtlı aracınız varsa, yüksek oranda nakit ihtiyaçlarınız için 48 aya varan vade seçenekleri ile araç rehni karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 12 ve 24 ay için %1,10, 36 ay için %1,15 ve 48 ay için %1,20’den başlayan faiz oranları uygulanmaktadır.

50.000 TL’yi aşan nakit ihtiyaçlarınız için, arsa tapunuz varsa, arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleri ve %1,16 faiz oranları ile Vakıfbank’tan kredi kullanabilirsiniz. Yeni bir iş yeri sahibi mi olmak istiyorsunuz? Restoran, kafe, butik, mağaza yada farklı sektörlerde yeni bir firma sahibi olmak için uygun ödeme seçenekleri ile kredi arıyorsanız, Vakıfbank bireysel iş yeri alım kredisi kullanabilirsiniz. 60 aya kadar vade seçeneği ve %1,15 faiz oranları ile iş yeri krediniz Vakıfbank’ta hazır. Yeni bir ev almak ya da yüksek nakit ihtiyaçlarınız için bireysel işyeri ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 36 ay ve %1,16 faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı, uygun ödeme seçenekleri ile karşılayabilirsiniz. Var olan kredi kartı borçlarınızı kapatmakta zorlanıyor musunuz? Kredi kartı borçlarınızın tamamını kapatmak için, uygun ödeme seçenekleri ile kredi kullanabilirsiniz. Kredi kartı borç transfer kredisi %1,24 faiz oranları ile Vakıfbank’ta. Emeklilere özel kredi de yine Vakıfbank’ta. 36 aya varan vade seçenekleri ve %1,42 faiz oranları ile PTT’den emeklilere kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.