Vakıfbank geleneksel bayram kredisi nakit paraya ihtiyacı olan herkesin gereksinimlerini karşılıyor. Vakıfbank geleneksel bayram kredisine nasıl başvuracağınızı ve kampanya ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. 

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi sayesinde karşılamanız gereken tüm ihtiyaçlarınız için gerekli nakdi elde edebilir, avantajlı faiz oranlarından ve vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bankalar bayramlarda, yılbaşı öncesinde ve önemli günlerde avantajlı faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi vermektedirler. Sizin de nakit paraya ihtiyacınız varsa bu kampanyalardan yararlanarak kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi 48 aya varan vadelerle ve uygun faiz oranlarıyla verilmekte. Üstelik bu krediyi artan taksitli ödeme seçeneği ile almanız mümkün. Bu krediden özel sektör çalışanları, kamu personelleri ve emekliler yararlanabilmekte. Vakıfbank geleneksel bayram kredisi kampanyasına başvurmak için izlemeniz gereken adımları yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Özellikleri

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi 1000 TL’den 90 bin TL’ye kadar alınabilen bir kredidir. Ancak bu tutarlar dahil olmak üzere tutarlar arasında alınabilecek krediler için müşterilere sunulan vade seçenekleri aynıdır. Buna göre 5 bin TL alsanız da 80 bin TL alsanız da size sunulacak en uzun vade seçeneği 48 ay ve en kısa vade seçeneği 3 ay olacaktır.

Vakıfbank geleneksel bayram kredisi faiz oranları alınan kredi tutarına göre değişmekle birlikte en düşük yüzde 1,16 ve en yüksek yüzde 1,25 olmaktadır. Geleneksel bayram kredisi masraflı ve masrafsız olmak üzere iki şekilde alınabilmektedir. Bu durumda masraflı krediye uygulanan faiz oranı ile masrafsız krediye uygulanan faiz oranı arasında fark oluşmaktadır. Aşağıdaki örnekleri inceleyerek kredi tutarlarına göre alınan masrafları görebilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi Örnek Kredi Tutarları

Kredi Tutarı: 1000 TL – 10 bin TL (Masraflı Kredi)

Vade Aralığı: 3 ay – 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,20

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): Yüzde 0,5 + BSMV


Kredi Tutarı: 10.001 TL – 90 bin TL (Masraflı Kredi)

Vade Aralığı: 3 ay – 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,16

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): Yüzde 0,5 + BSMV


Kredi Tutarı: 1000 TL – 90 bin TL (Masrafsız Kredi)

Vade Aralığı: 3 ay – 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): Yok


Kredi Tutarı: 10 bin TL

Vade: 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,20

Aylık Taksit Tutarı: 290,01

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 50 TL


Kredi Tutarı: 90 bin TL

Vade: 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,16

Aylık Taksit Tutarı: 2.583,20 TL

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): 450 TL


Kredi Tutarı: 90 bin TL (Masrafsız Kredi)

Vade: 48 ay

Faiz Oranı: Yüzde 1,25

Aylık Taksit Tutarı: 2.643,75

Kredi Tahsis Ücreti (Dosya Masrafı): Yok

Vakıfbank Geleneksel Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank geleneksel kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan bir SMS göndermeniz yeterlidir. Cep telefonunuzla KREDI T.C. Kimlik Numaranız Aylık Geliriniz şeklinde bir SMS yazarak bu SMS’i 5724’e göndermeniz kredi başvurunuzu Vakıfbank’a iletmeniz için yeterlidir.